Wpis z mikrobloga

@sasik520: W sumie to dla mnie to analiza statyczna+ mam ten problem że mam dysleksję i robię masę literówek, których nie jestem w stanie wychwycić. Dodatkowo funkcjonalności podpowiadające, że jakąś funkcję można zapisać w krótszy sposób itd.
@sasik520 podpowiedzi, możliwość łatwego tworzenia szablonów do szybkiego refactoringu dla zespołów, automatyczny dekompilator do definicji wbudowanych klas, dużo dodatków

Niezbędny nie jest, VS co wersję rekompensuje tę różnicę, ale on daje wygodę.

Ja najbardziej lubię, że pilnuje poziomow dostępności dla zmiennych, pól, czy metod. Mówi, że coś można zrobić static, pilnuje pisowni, może zmuszać do pisania nagłówków.

Wygoda.
@mikorys: polecam przedłużać na kolejne lata. Ja teraz będę brał ultimate (Rider + inne narzędzia) na bodajże 4 rok i wyniesie mnie to 89 euro, śmieszny hajs w porównaniu do możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@westsajd: Nie no ja to powiem, że jednak zedcydowałem się na miesięczna subskrypcję, ogólnie piszę też w TypeScripcie no i zależy od projektu, teraz do lipca mam projekt c#, ale jak mnie wrzucą do projektu z TSem to wtyczka będzie się marnować :)
kurde próbowałem kilka razy tego resharpera bo dla studenciokow byl za free ale nie moglem sie polapac jak mi pozmienial kolory, dodatkowe opisy itp. i jakos mi to strasznie zaciemnialo