Wpis z mikrobloga

Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie mógł zaruchać i znaleźć kolegów przez brzydki ryj. Za komentarz, który mu napisałam i napiszę poniżej Mirek dodał mnie do czarnej listy i zwyzywał od trolli. Rozwijając:

Wygląd nie ma tak dużego wpływu na to, czy ruchacie i czy macie przyjaciół czy nie. Powodem jest wasza niska samoocena i brak pewności siebie z tego powodu. Spowodowany zazwyczaj tym, że daliście zrobić z siebie najgorszych przez innych. Teraz sami tak na siebie patrzycie.

Większość ludzi nie uważa się za idealnych i ma różne kompleksy. Ale dobrze jest się akceptować mimo wad. Brzydcy ludzie są w związkach, odnoszą sukcesy w zawodowym życiu, mają przyjaciół.
Dla kumpli nie ma znaczenia jak wyglądasz, a dziewczyny zwracają uwagę na pewnych siebie facetów.

Piszę to po to, bo nie warto patrzeć na to jak posądzają nas inni. Każdy z nas jest wartościowym człowiekiem. Nie pozwólmy sobie wmówić, że z powodu brzydkiej twarzy jesteśmy do niczego.


#przegryw

Miras, @VernonCape - przemyśl temat. I wołam, bo nie chcę obgadywać za plecami.
angela09 - Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie móg...

źródło: comment_1613742419Hw17xijDSz6kzUh70zGP5A.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
Dla kumpli nie ma znaczenia jak wyglądasz, a dziewczyny zwracają uwagę na pewnych siebie facetów.


@angela09: xDDD no oczywiście, dlatego w techbazie jednego typa ochrzcili "gargulec" bo dziwnie chodził i wyglądał jak by jego matka w czasie ciąży sprzątała po awarii w Chernobylu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie muszę chyba dodawać że kolegów nie mial żadnych a gdyby nie ochronka którą zapewnili mu dyrektor i kilku nauczycieli
  • Odpowiedz
  • 1
@getin: Czekaj. Czyli czekasz żeby świadomie zainteresowała się Tobą ciekawa i atrakcyjna partnerka?
Nie napisałam, ze lecą stadami. Wygląd to jedynie jakiś procent tego, co wpływa na decyzję większości kobiet
  • Odpowiedz
  • 1
@PogryzionyPrzezPokemony: Mam takiego kumpla. Coś jak ten o którym piszesz. Dalej wyglada jak gargulec, ale w szkole mówili na niego po nazwisku.
Sama się dziwię, ale ma cholernie wysoką samoocenę i mając 27 lat miał kilkanaście partnerek do seksu i dziewczyn, z którymi chodził. Da się? Da.
Poszedł do ortodonty bo mu zęby wystawały. Wyleczył trądzik. Niewiele mu to dało w całokształcie, ale zna swoją wartość.
  • Odpowiedz
@angela09:

Ja :
wzrost 176
twarz - w mlodzienczych czasach spory trądzik,ale przeszlo bez wspomagaczy
uzębienie - moj najwiekszy mankament zawsze sie wstydzilem usmiechac mimo ze wiele rozowych mi powiedzialo ze mam piekny usmiech
fryzura albo typowo normicka boki krotko gora dluzej albo na krotko caly leb i rosnie jak chce,czasem #!$%@? hippisa zalezy ile mi sie nie chce isc do fryzjera
higiena : antyperspiranty,kąpiele,mycie ząbków(wizyty u dentysty aktualnie tylko kontroolne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angela09: no a

niska samoocena i brak pewności siebie

To skąd się bierze? Z pięknej, wymodelowanej sylwetki i nienagannej twarzy czy odwrotnie? xD
  • Odpowiedz
@angela09: Dzieciaki w podbazie i gimbazie naśmiewają sie z brzydkich dzieci, Oskarki w liceach tak samo. Jeśli ktoś całe życie zbierał baty, to nie ma co się dziwić, że później ma niską samoocenę i nie ma ochoty na socjalizowanie się i woli się zamknąc w piwnicy i grać na kompie. Nie jest się przegrywem dlatego, że nie wychodzi się do ludzi. Przegrywem staje się przez ludzi i dlatego później ogranicza wszelkie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@angela09: nie przez kompleksy a przed słaby wygląd i niski wzrost. Od czasów przedszkolnych wszyscy woleli wyższych, przystojniejszych a ja zawsze byłem mały i paskudny. Dopiero na studiach udało mi się ogarnąć kilku dobrych kumpli aczkolwiek relacje damsko - męskie nigdy dla mnie nie istniały i istnieć nie będą. Zdaję sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie przeskoczę ale są takie chwile kiedy to boli
  • Odpowiedz
Wygląd to jedynie jakiś procent tego, co wpływa na decyzję większości kobiet


@angela09: Jeżeli nieatrakcyjny facet zaczepi atrakcyjną dziewczynę w pociągu, o np. czy widziała film Tenet Nolana to mamy mnóstwo zmiennych:
- musi być wolna
- musi lubić brzydali
- musi lubić kino
- musi lubić muzykę filmową
- musi nie być napastowana online przez 100 stulejarzy i 10 przystojniaków
- musi mieć silną osobowość, aby nie przejmować się zdaniem
  • Odpowiedz
Na stanowisko w firmie nikt Cię nie przyjmie, bo jesteś ładny. Zwraca się uwagę na Twoje umiejętności i to, co masz do zaoferowania


@angela09: ale wiesz że powstały już dziesiątki badań(i to przeprowadzanych przez poważne zagraniczne jednostki badawcze) które potwierdzają że wygląd jako taki ma ogromny wpływ na zarobki?
  • Odpowiedz
@Graner: XDD @getin: ale z czym ty tu wyjeżdżasz? Jakie pieskowanie? Ja nie potrzebuje przyklasku żadnej różowej i raczej nie w moim stylu jest robienie przy nich fikolkow. Po prostu mam luz, mimo że lubię #!$%@? głupi żart po to żeby druga osoba się zaśmiała ale taka moja osobowość i przez to mam i ziomów i koleżanki i różowe przez to też się pojawiają. Tag przegryw to osoby które się
  • Odpowiedz
@angela09: Ehh, wiem ze chcesz dobrze i poradzic ludziom, no ale syty glodnego nie zrozumie, jak nie jest sie atrakcyjnym w zyciu to gra sie na kompletnie innym levelu (pomijajac kobiety bo one zawsze maja atencje nie wazne jak wygladaja)

Ktos tu pieknie to opisal mowiac ze "glod na swiecie nie istnieje, bo ja jem codziennie obiad"
  • Odpowiedz