Wpis z mikrobloga

26 lat
Osiągnięcia:
- nic nie zrobiłam
- nigdzie nie byłam
- nigdy nie żyłam
- zero dzieci (fajen, nie chcę zmieniać)
- singiel
- licząc od pierwszej połowy grudnia - schudłam 13 kilogramów #zagrubo2021

Dobre prognozy, umrę jak prawdziwa obrzydliwa p0lka gdy nadejdzie #klub27

Dziś zjadłam 450 kcal więc w Lukullusie poprosiłam o najmniejszą monoporcję by mieć namiastkę tortu - dzięki temu mieszczę się w makrosach a jednocześnie „tort” urodzinowy.

#urodziny #dziendobry #cotahannah #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_16137533727bBvvQAznyZOFIeLZLXuJy.jpg
  • 158
@Hannahalla zaraz zaraz przeciez na zdjeciach z protestow czy hot16 nir bylo widać żeby jakies diety byly potrzebne. I co to za problem ogarnąć sobie ofertę z biura podróży. Raz chyba mozna dobie pozwolic wydac 5k na wyjazd gdzies daleko
@Hannahalla Ej, ale tak szczerze.

Dlaczego kobiety mają aż taki problem z podaniem wagi?

Spytałem: Ile na wadze? I zostało to oplute.

Przecież ja nie napisałem, żeby wytknąć Ci, że jesteś ulańcem tylko z czystej ciekawości, bo jeszcze niedawno nie byłaś gruba i jeżeli się odchudzasz i masz cel to szczerze dopinguje i jedyne co mogę powiedzieć to - powodzenia!

Faceci nie mają z tym absolutnie żadnego problemu i wam różowe też
@Hannahalla: jak schudniesz do wyznaczonej wagi i napiszesz nam ją, to nie zapomnij napisać ile schudłaś, wtedy dowiemy się ile ważysz dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hannahalla: Jak trzeba było protestować to byłaś i protestowałaś. Czyli jeszcze się nie poddałaś. Napisałaś, że brak dzieci i fajnie, ale jednak sam fakt się we wpisie pojawił. Zastanów się czy po prostu nie odczuwasz presji społeczeństwa i przez to nie potrafisz cieszyć się życiem. Ja w pewnym momencie swojego życia podjąłem decyzję z której zrezygnować mogę w każdej chwili a którą doprowadzam do tego, że "nie ułożę sobie życia" i
@Hannahalla sugerowałbym nie katowanie się tak dieta, jedzenie 450 kcal tylko po to żeby sobie pozwolić na kawałek torcika to bezsens. Pamiętaj że odchudzanie ma pomóc nie chwilowo, a na stałe. Zmiana nawyków żywieniowych i pozwolenie sobie od czasu do czasu na coś kalorycznego w dłuższym terminie wyjdzie ci na lepsze, niż jakbyś miała już do końca życia liczyć kalorie.
Oczywiście ty wiesz najlepiej co jest dla ciebie dobre, natomiast uważaj żeby