Wpis z mikrobloga

Jestem ogromnym fanem pierwszoosobowych RPG, jedyny gatunek z którego w 100% wszystko mi się podoba. Teraz więc szukam jakichś ukrytych klejnotów, gier o których nie slyszałem. Te w które grałem to:

Fallout 3 5/10
Fallout New Vegas 9/10
Fallout 4 7/10
Cyberpunk 2077 9/10
Vampire the Masquarde: Bloodlines 9/10
Kingdom Come: Deliverance 9/10
Morrowind 10/10
Oblivion 8/10
Skyrim 10/10
Deus Ex 10/10
Deus Ex Human Revolution 7/10
Deus Ex Mankind Divided 8/10

Proszę o jakieś propozycje, niedobrze mi się robi jak myślę o graniu w gry z perspektywy trzeciej osoby.

#gry #elderscrolls #cyberpunk2077 #playstation #pcmasterrace
TytyMagSwag - Jestem ogromnym fanem pierwszoosobowych RPG, jedyny gatunek z którego w...

źródło: comment_1613830753HbvQk8rkr8NWgJoZOXtBL5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@TytyMagSwag: Hmm takich z perspektywą pierwszej osoby to trochę sucho z RPGami.

Hmm proponowałbym takiego System Shock 2, ale tam w ogóle nie ma dialogów z głównym bohaterem (serio, gość przez całą grę wymawia tylko jedno słowo). Albo takie Bioshock'i.

Taki Dying Light czy Dead Island to też trochę RPG w pierwszej osobie, o ile lubisz klimaty zombie. Albo polski Terminator: Resistance - trochę tam dialogów jest, system rozwoju postaci też,
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: niestety wszystko w to grałem (poza terminatorem) i właśnie żadne mi nie podchodzi, nie łaskocze w ten odpowiedni sposób. Wygląda na to że jedyne co mi pozostaje to DLC do Cyberpunka i czekanie na TES6 (,)
  • Odpowiedz
@TytyMagSwag: No cóż - Terminatora bym polecał, bo to kawał fajnej gry, szczególnie jeśli się lubi pierwsze 2 filmy z Arnoldem. A latem wychodzi DLC, w którym podobno ma być Kyle Reevse, modele T-600 i nawet T-Centurion. No ale jeżeli gry z trzeciej odpowiadają i tylko z pierwszej to trochę ograniczony wybór.

Hmm... w sumie seria STALKER to taki nawet RPG i trochę się gada. A jak STALKER to i seria
  • Odpowiedz
@TytyMagSwag: Deus Exy to Immersive Simy a nie rpg! Sprawdź serie Dishonored, Arx Fatalis, System Shock 2, Prey, Bioshock. Tylko to są gry z elementami rpg. Nie ma tu odgrywania roli jak w grach bethesdy albo new vegas. Bliżej im do serii Deus Ex właśnie.
  • Odpowiedz