Wpis z mikrobloga

  • 0
Dlaczego ubisoft robi teraz tak mierne gry? Naprawdę nie rozumiem jak można jarać się takim watch dogs 3, fabuła tam jest tak beznadziejna że odechciewa się grać po kilku godzinach. To już jedynka miała o wiele ciekawszą fabułę pomimo wielu problemów na premierę. Ghost recon, assassin's creed, far cry, ogromne mapy z mnóstwem znaczników i co najwyżej średnią fabułą. Ciekawe czy się to kiedyś zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gry #ubisoft #pcmasterrace #ps4
  • 11
  • Odpowiedz
assassin's creed, far cry, ogromne mapy z mnóstwem znaczników i co najwyżej średnią fabułą


@ston4: ja tam jestem turbofanem tych serii :D
Bo w jednej licze na ciekawa mape i traktuje gre jako "podroz" w tamte czasy, a w drugiej licze na rozpieruche w ciekawych lokacjach, np. Himalaje byly super :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duzeelobenc:
Ea to ostatnio mam wrażenie że taśmowo produkuje tylko gry sportowe. Rpg rodzą się w olbrzymich bolach i to raz na kilka lat. Chociaż może to nie tyle wina Ea co bioware.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@duzeelobenc No i szkoda. EA też w pewnym momencie było wyznacznikiem jakości a teraz każda kolejna gra coraz gorsza. Jeżeli EA pass kosztuje kilkanaście złotych i można grać w prawie wszystkie tytuły to o czymś to świadczy( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@vateras131 Taką Fifę mogliby spokojnie wypuszczać raz na 2-3 lata a wcześniej robić tylko duże updejty. No ale wiadomo( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Dlaczego ubisoft robi teraz tak mierne gry?


@ston4: Ubi robi to co się sprzedaje, przestańcie kupować to zrobią coś innego ¯\_(ツ)_/¯
zresztą taki Immortals Fenyx zbiera oceny 8/10, grałem demo na switchu i było nieźle, rozważam zakup na ps4/ps5
  • Odpowiedz