Wpis z mikrobloga

Chciałem wyrobić sobie pozwolenie na broń sportową. Niestety dowiedziałem się, że potrzebne jest widzenie obuoczne oraz przestrzenne. Od dziecka mam wadę wzroku, która uniemożliwia mi widzenie w 3D. Nie mam problemów z oceną odległości, jazdą samochodem czy motocyklem. Czy miał ktoś z was podobny problem? Nie wiem czy jest sens podejmować temat, bo mogę nie przejść badań okulistycznych.

#pozwolenienabron #bron #lekarz
  • 70
????? ... niczego takiego nie ma... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cymes1990: @RobertKowalski: ja miałem :) ale czy mi dobrze poszło czy nie.. sam nie wiem, kilka pierwszych rozpoznałem, ale pokazują kolejne z rosnącym poziomem trudności, i na pewno do końca nie dotarłem..
czy to ma jakiś większy wpływ? nie wiem, musisz po prostu skontaktować się z jakimś lekarzem, który robi badania i po prostu zapytać czy
@cymes1990: Ja dopiero jak robiłem papiery na pojazdy uprzywilejowane to się dowiedziałem że nie mam widzenia przestrzennego. Ale wszystko spoko widzę, odległość ok, filmy w 3D ok. Poległem na badaniu gdzie patrzysz w "tunel" na końcu którego świeci się lampka i są 3 patyki. Środkowy na stałe a boczne przesuwasz w tył i przód. Trzeba je ustawić w jednej lini. Okazuje się że brak geometrycznego punktu odniesienia uniemożliwia wykonanie tego. Ale
@Deska_o0: no właśnie - jedni się dziwią, że jest takie badanie, bo go nie mieli a inni przechodzi przez to. Sam nie wiem. Muszę popytać na strzelnicy, w której będę chciał się zapisać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cymes1990: witaj mirku w klubie. Brak widzenia przestrzennego, do tego astygmatyzm i widzenie obuoczne. Nawet nie mam suwnicy czy też zwyżki a nawet badań wysokościowych powyżej 3m.