Wpis z mikrobloga

Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla zwierząt w woj. Lubuskim i jego #rozdajo z zegarkiem. Dziadek od wielu lat odmawiał sobie żeby dawać innym, jego córka a moja ciotka od lat mu powtarza żeby dał sobie spokój bo z tego nic nie będzie miał oprócz problemów :-) Jak pewnie wielu z was wie (dziękuję osobom z Lubuskiego za osobiste zainteresowanie i kontakt z dziadkiem), dziadek przebywa w szpitalu w Zielonej Górze, jeszcze z problemami z oddychaniem i w dość nieciekawym stanie po covidzie.. Dziadek jeszcze przed chorobą obiecał żałożyć sobie tutaj konto bo był wniebowzięty gdy słyszał o waszym wsparciu, czekając na jego wyjście chciałbym ostatni raz prosić was o pomoc. Już wiem że dziadek nie poradzi sobie po wyjsciu z grzaniem węglem w swoim przedwojennym domku, on juz ledwo co chodzi.. Proszę o WykopEfekt! - niech się zdziwi po powrocie ze szpitala. Chciałbym żebyście pomogli mi zamontować mu kondensacyjny kocioł gazowy. A niech się ciotka zdziwi że dobro i wielkie serce wraca. Z tego co się dowiadywałem, na kupno i montaż nowego kotła gazowego brakuje nam około 4tys zł. Proszę o wykop efekt! Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/6r53k2
Obiecuje nagrać szok dziadka po powrocie ze szpitala, kocioł będzie z wielkim znaczkiem wykopu :)
Wołam ludzi z pierwszego wpisu. Przepraszam jeśli ktoś nie chciał być wołany.
Co do drugiej zbiórki na schronisko, jakoś w połowie marca będzie rozwiązanie, już większość osób otrzymała prezenty z rozdajo lub są w drodze :-)
#pomagajzwykopem #mikromodlitwa #wykopefekt #
CaRo_ - Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla ...

źródło: comment_16139014188NmOZMPRTCebHcHtGFzQbe.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111: i tak i nie. Jeśli pójdziesz i spytasz jakie karmy i kupisz takie jak ci powiedzą to przyjmą. Jak kupisz najtańszy worek pedigree to nie przyjmą. To że zwierze ze schroniska to nie znaczy że będą je karmić syfiastą karmą po której zwierze może się rozchorować. Często też potrzeba droższych, specjalistycznych karm.
  • Odpowiedz
@CaRo_: Wymiana pieca jest refundowana, jak większość zauważyła. Najczęściej wykładasz całą kwotę, w potem większą część zwracają... Czyli co? Zbierzesz cztery koła, dostaniesz zwrot i co się stanie z tą kasą? To jest wszystko grubymi nićmi szyte, akcja ze schroniskami również. Czy zostały podane nazwy tych schronisk? Jest gdzieś na ich stronach info o darach z wykopu? Bo z tego co wiem, fundacje zawsze zamieszczają podziękowania przy tak dużych akcjach...
  • Odpowiedz
sorry, ale to wygląda jakbyś zauważył łatwy pieniądz w wykopkach i teraz żebrał na uśmiech bombe... znaczy dziadka


@YellowDogo: tak samo było z Robertem i horą curką.
On to dopiero ostro wyruchał wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomTamTu: Od samego początku sie zastanawiałem jakim cudem w ogóle ta zrzutka chwyciła, takiego combo to jeszcze nie widziałem. Chore dziadki zbierające na chore koty kochające wykop, w tle zegarki wojenne i kupno myjek ciśnieniowych, szalejący covid umieranie (mózg #!$%@?) brakowało tylko chorego pieca, aż do dziś ;-)
  • Odpowiedz