Wpis z mikrobloga

@Baakedr: nie ma nic lepszego od YNAB. Kropka ;) Korzystam już 7 lat. Wypróbuj - 34 dni jest za darmo, potem, jeśli się zdecydujesz ~310 zł./rok. Wiem, brzmi sporo, ale uwierz mi - jest to warte każdej złotówki. Dodatkowo, jeśli będziesz chciał dodatkowego miesiąca for free - mogę Ci podać linka referencyjnego - Ty dostaniesz 1 miesiąc za darmo i ja. Nawet jeśli nie chcesz tego miesiąca for free - nadal
@Baakedr: i jeszcze jedna sprawa... jeśli w jakimkolwiek momencie trwania subskrypcji dojdziesz do wniosku, że Ci się to nie podoba i nie pomaga, dostaniesz od YNABa zwrot kasy - bez żadnych pytań.
@Baakedr: Rozwijamy z kumplem apkę https://easybudget.pl - mniej więcej co tydzień wrzucamy nowe funkcjonalności / poprawki. Ma funkcje współdzielenia budżetu (zaproszenie do współpracy). Zapraszam do spróbowania - jak czegoś brakuje / coś nie działa to dawaj znać - każdy feedback jest bardzo mile widziany :)
Narazie jest w pełni darmowa, w przyszłości - pewnie przejdziemy na model biznesowy podobny do YNAB.