Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam, ale mi to wygląda na ewidentną ustawkę. Wchodzą typy jak do siebie, jest "Siema heloł" lordzik do nich wychodzi i nic. Idą do salonu, na kamerę I DOPIERO WTEDY jest wypłacony cios i awantura. IMO logiczne zachowanie w takiej sytuacji to wypłacić sierpowego NA WEJŚCIU - podchodzi do nich Wdowik i od razu dostaje w mordkę. A nie, że idą na kamery (gdzie jeśli to nie jest zwykły napad na losową osobę, tylko porachunki) to na 99% wiedzieli że jest stream.
Jeszcze ten typ w złotej masce jak na karnawał, tylko zamiast na twarz to ją założył na włosy xD.

Ew. jest też opcja, że @LepszyStream wynajął bandytów, żeby się zemścić za gadanie o oszukiwaniu z więzieniem i wyskrobaniu swojego dzieciaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lordzik czekamy na wyjaśnienia
#lordzik #dwapalcewnatalce #danielmagical #patostreamy #lepszystream
  • 17
@marv0oo: Nie jest to ustawka a robienie postów dla + kjest słabe widziałem co ta 2 tam zrobiła i jest grubo,pisałem tez ze nie wiem czy działa sprzęt Odpali z czasem Lordzik to powie co sie stało i pewnie zobaczycie jego twarz.. Ja nie będę nic mówił będzie chciał to powie i tyle Co do wejsca to jest tam bardzo mało miejsca i praktycznie z drzwi wchodzi sie z miejsca do