Wpis z mikrobloga

Koleś zarobił 1 mln zł w 3 godziny na skrzynkach w Counter Strike xD

Otwierał skrzynki w ruletce i coś się zbugowało i przez 2 godziny na każdej skrzynce zyskiwał po 1-10k zł. W końcu uzbierał 1 mln i skrzynki się odbugowały i się na nich traciło.

Firma mogła podjąc 2 kroki:
1. Nie wypłacić kasy, ale zrobiliby tym sobie dużą antyreklamę
2. Wypłacić kasę i zrobić na tym reklamę

Wypłacili mu to XD

#cs #coutnerstrike #csgo #ruletka #gielda #heheszki #polskiyoutube #twitch #esport #skiny #steam
becvvv - Koleś zarobił 1 mln zł w 3 godziny na skrzynkach w Counter Strike xD

Otwi...
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paki82: były już sytuacje, że streamerzy wiedzieli o tych wałkach, ale gdy wychodziło to na jaw, to tracili karierę. Gdybyś zarabiał 50k/msc jako streamer to jaki byłby sens robić takie wałki?
@becvvv: gdzie info, że mu to wypłacili bo pod koniec szota nic nie ma.

Poza tym nie wiem czy wgl ta strona ma aż tak ogromny przychód żeby #!$%@?ć mln złoty dla jednego streamera, ale może tak jest bo na podatkach pewnie jest dobrze kręcone bo skiny cs'a niby nie są uznawane jako hazard, a co z tego, że złotówki można tam wpłacać.
@becvvv: Sądząc po jego skinach w eq to tam nie ma 300 tys. $, z tego co ostatnio wypłacił.
4x Dragon lore FT to jakieś ok. 16k $
1x Dragon lore FN to jakieś 8k $
Ak fire serpent mw 1k $
M4 Howl 6k $
2x Karabity to jakieś 2-3k $
Glock Fade 1k$

Noży i pozostałych skinów nie chce mi się zliczać, ale chyba już nic droższego niż 1k$
Fajnie to wygląda "WYGRAŁ MILION ZŁ"
a po zliczeniu realnych cen okazuje się z tego jakieś 100-150k pln, no kwota nie mała, ale na taką współpracę myślę, że ten keydrop luźno stać.