Wpis z mikrobloga

Janusz (64lvl.) z którym pracuję twierdzi, że nie ma zmian klimatu. Ze nie po to Bóg stworzył Świat, żeby pozwolić, żeby go później niszczyć. I że HEHE jakie ocieplenie klimatu skoro od stycznia takie mrozy były. I że ja to w ogóle się nie znam i nic nie wiem o życiu.
()
#pracbaza #zalesie
  • 167
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@Luna_Lovegood: ocieplenie klimatu jest naturalne. Nie wiem czy wiesz, ale ok 20000 lat pne kończyła się epoka lodowcowa i pół polski było pod lodowcem, a przecież niewiele później rozwinęła się cywilizacja Egiptu czy Sumeru. To naturalne, że teraz jest ocieplenie i człowiek ma tu znikomy wpływ.

BTW: Mamuty wyginęły jakieś 10000 lat pne gdy już ludzie tworzyli cywilizacje
  • Odpowiedz
wierdzisz, że to przez Egipcjan i budowę piramid roztopiły się lodówce w Polsce? xD


@Cybher1: Twierdzę, że cała wiedza naukowa potwierdza wpływ człowieka na ocieplenie klimatu
  • Odpowiedz
@Andi129: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plejstocen

Część tzw. starszego paleolitu (czyli dolnego) (od. ok. 2 mln lat temu do 120 tys. lat temu) przypada na najdawniejszy okres plejstocenu, środkowy paleolit trwa do 40 tys. lat temu, a tzw. młodszy (czyli górny) przypada na okres od 40 do 10 tys. lat temu.


i jeszcze tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Holocen

Holocen (z gr. ὅλος „wszystek” i καινός „nowy”), dawniej aluwium (łac. alluere „obmywać, oblewać”) – najmłodsza, trwająca współcześnie, epoka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Luna_Lovegood: tak twierdzi np artykuł naukowy z Politechniki Łódzkiej z 2010r. Jeżeli ma ponad 60 lat to może wtedy były takie informacje powszechne, zresztą były bo mam konto na wykopie i takie rzeczy były na głównej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Luna_Lovegood: to tak jak mój sąsiad. Równolegle odśnieżamy podwórko i on do mniel z tekstem "hehe patrz Jokohama, jakie mamy ocieplenie klimatu. W dupach im się przewraca" xD
  • Odpowiedz
Lewaki zobaczyły śnieg w styczniu i lutym i szykują się na globalny kataklizm, w mediach lament ze jak to śnieg w lutym toż to poważna anomalia
  • Odpowiedz
  • 8
Niektórzy wierzą w Boga inni w ocieplenie klimatu spowodowany działaniami człowieka. Najgorsze to jest to, że niektórzy narzucają swój światopogląd innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Luna_Lovegood: o zasobach wody, jak janusz zapytam. Czemu gdy się podaje jak to wiele litrów wody jest zużywane, czy to w uprawach czy to przy hodowli zwierząt, to się to przedstawia jakby ta woda ulegała bezpowrotnej anihilacji kompletnie pominąwszy temat cyrkulacji?
  • Odpowiedz
@Thexil: a co takiego nienaturalnego się dzieje? Zmiany klimatu to naturalna kolej rzeczy na ziemi. Raz jest zlodowacenie, tak że prawie cała Ziemia jest pod lodem, a raz ocieplenie, takie, że są ogromne drzewa i dinozaury. Niedawno się skończyło zlodowacenie i teraz klimat się ociepla. To naturalne.
  • Odpowiedz