Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się od tygodnia jaką hulajnogę elektryczną zakupić i nie mogę na nic się zdecydować, mógłbym prosić o pomoc w wyborze odpowiedniej hulajnogi?

-Będę jeździł na niej głównie do pracy 15-20 km dziennie.
-Zależy mi na wytrzymałości - by się nie rozpadłą po kilku miesiącach.
-Ważę ponad 80 kg, czy to nie będzie zbyt dużo by hulajnoga poradziło sobie z wjazdem pod górkę?

No i budżet malutki bo i nie wiem czy będę z niej korzystał, na chwilę obecną jeżdżę na rowerku - i nie wiem czy z niego po zakupie hulajnogi zrezygnuje.

+/- 1500 złotych

#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 23
@Lesrley: Ogólnie to wszystkie te hulajnogi to gówno jest im droższe tym większe. W tej cenie to chyba tylko klasyk #m365, z między ładowaniem w robocie. Wymaga dopieszczenia (czyt. dofinansowania), ale jak zadbasz to będzie latać przez tysiące km i tylko klocki i łożyska będziesz zmieniał. Piszę to z własnego doświadczenia, bo na wersji PRO latałem dzień w dzień przez cały rok w deszczu czy mrozie i gdyby mi jej
@Lesrley: gwarancji nie masz, ale uwierz mi że w PL mając gwarancję będziesz czekał miesiąc na naprawę, a sezon szybko mija. Lepiej jest samemu ogarniać proste rzeczy, jest duże wsparcie społeczności, konstrukcja jest prosta, części dostępne. Ja swoją zaraz przerobiłem na 10 calowe opony i to chyba już mi gwarancję i tak skasowało. Zapoluj na jakąś okazje, może nawet z wysyłką z EU żeby dużo nie czekać, a to co zaoszczędzisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: Ja bym się wstrzymał, bo głupi rząd cały czas grzebie przy ustawie o hulajnogach i np. jak rok temu mówili o maksymalnej prędkości 25 km/h (co jeszcze rozumiem, bo to europejski standard, a sam mimo możliwości 40 km/h to średnio jeżdżę 30 km/h) to teraz sobie wymyślili z dupy 20 km/h (co jest tempem emeryckim).

Jeżeli będzie to musiało być ograniczenie fizyczne będę uziemiony, bo u mnie kaganiec w postaci
@Tytanowy_Lucjan: jest to dzisiaj wielka niewiadoma, nie wiem dlaczego ten rodzaj transportu miejskiego jest traktowany jak zło. Ja nie mam zamiaru wracać do auta i spędzania życia w korkach. Dlatego pierbolę to, zamówiłem sobie rower elektryczny zobaczymy jak się to będzie spisywać, a hulajke wyprzedam.
@lucash9: Ogólnie ten m365 myślę że na start byłby okej, martwi mnie jedynie to że ona nie rusza z miejsca? troszkę słabe to i czytałem że bardzo trudno wymienić dętkę - a psują się one bardzo często, no i brak amorów :x

Myślisz że warto zamiast tego m365 kupić coś innego, na kołach bez dętek i z jakimś amorem przednim?

zmarnowałem już tyle godzin na oglądanie hulajnóg i nadal nie mam