Wpis z mikrobloga

Ktoś już dostał ten darmowy interfejs twarzowy do quest 2 i może się wypowiedzieć w kwestii odprawy celnej? Moja paczka stoi na wstrzymaniu w Warszawie i nie wiem co robicz ¯\_(ツ)_/¯

#oculus
  • 67
@vg24_pl @Skyler a jakaś informacje o wysyłce to kiedy dostaliście?
złożyłem wniosek o ten interfejs w niedziele około 17, co ciekawe po około godzinie dostałem odpowiedź i wypełniłem darmową wysyłkę potwierdzilem i zapisałem sobie numer zamówienia na podsumowaniu.
W zasadzie nie mam żadnej informacji na mailu że wysłali, że przygotowywują czy cokolwiek, nawet na koncie oculusa w zamówienia nic nie mam, a po ręcznym wklepaniu numeru zamówienia w pasku adresu wraca na
@mrbreak: a kontaktowałeś się może w jakiś sposób z Oculusem? Bo dostałem od UPS'a fakturę do uzupełnienia i teraz zastanawiam się czy im ją odsyłać, czy nie :P bo nie widzi mi się płacenie za cło.
@Blaze09: jak zobaczyłem na trackingu, że paczka została wstrzymana to napisałem do oculusa żeby się zapytać czy będę musiał coś płacić. Oni odpisali że jak dostane jakieś dokumenty od ups'a to żeby nic nie płacić i wszystko im wysłać. Ale na tym się skończyło, bo sam zadzwoniłem do ups'a, podałem dane i jakoś sami ogarnęli, że nadawca opłacił cło i resztę. Jeżeli dostałeś coś do zapłaty to pisz do oculusa i
@mrbreak: Właśnie dostałem te dokumenty i od razu napisałem do oculusa na chacie, ale tam powiedzieli mi tylko, że przekierowują mnie dalej i kazali czekać na dalsze informacje od nich. Wiem, że są te kary po 3 dniach od niedostarczenia dokumentów, więc jutro będę musiał raczej dzwonić do UPS.
@Blaze09: Oculus napisał, że jak dostane coś do zapłaty to mam przesłać:
- Imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail przedstawiciela UPS, z którym się kontaktował,
- Potwierdź dokładną kwotę, jakiej zażądał UPS,
- Podaj dokładną wiadomość, którą ci wysłali, dotyczącą tego żądania płatności,
- Prześlij nam wszelkie dokumenty lub rachunki, które wysłała do Ciebie firma UPS,
Takie info dostałem od supportu ale w moim przypadku na tym się sprawa