Wpis z mikrobloga

@skitarii: #!$%@?ły mnie reklamy serwisów randkowych to wygooglowałem co kupić dziewczynie na rocznicę, na allegro poklikałem parę ofert mega pluszowych misiów i od tej pory mam spokój poza oferowanymi kredytami i zniżkami na odżywki dla pakerów.
  • Odpowiedz
  • 6
@revqmysterio czy na reklamy Badoo też to zadziałało? Pytam serio, nie mam pojęcia jak mnie stargetowało bo nigdy nawet nie szukałem tego typu serwisów, a co druga reklama tego dotyczy
  • Odpowiedz
  • 6
@open_or_die już szukałem, czytałem, nawet usunąłem z tych zainteresowań wszystko co mogłoby się kojarzyć "matrymonialnie", ale to nic nie daje. Chyba po prostu po wieku i płci mnie szufladkuje.
  • Odpowiedz
@spunky: U mnie czysto: FF + wtyczka Fb container. Ostatnio rzadko korzystam z fb, ale nawet jak korzystałem codziennie to nigdy nie miałem reklam na desktopie. Na mobile miewam "napady" reklam przez 1-2 dni. Blokuje wtedy 20-40 reklam (jest opcja nie pokazuj więcej reklamy z tego profilu) i mam spokój na jakieś pół roku.
  • Odpowiedz
najgorzej #!$%@? jak reklamy czegos co kupiles przed chwila, #!$%@? mordo na #!$%@? mi vansy takie same ktore zamowilem doslownie 5 minut temu xD


@kamilek98PL: mnie to na allegro #!$%@?. Kupiłem raz dobry materac 3 lata temu i teraz cały czas na pierwszej proponowanej sekcji mam same materace.

No bo wiadomo, że każdy człowiek zmienia materac co pół roku, a nie 10 lat XD
  • Odpowiedz
Bez kitu, kiedyś sobie gdzieś jadłem jedzonko, i zaczęły mi wyskakiwać reklamy wózków i akcesoria dla nieboraków. Chwile pokminiłem, i wyszło że rzeczywiście siedziałem obok grupy madek które trajkotały o niemowlakach xD szkoda że telefon wyłapał sąsiedni stolik
  • Odpowiedz