Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR Narzekam na seks z różowym paskiem i zastanawiam się jak to naprawić.
Od 2 lat jestem z szarą myszą dla anonka i jestem niezadowolony z życia seksualnego. Czuję się oszukany, staram się żeby jej w łóżku było jak najepiej, spełniam jej fantazje i nic nie dostaje w zamian. Zawsze jak coś nowego jej zaproponuje to nie zgadza się, każdy wytrysk łapie w chusteczkę i nudzi mnie to, potrzebuje jakiegoś urozmaicenia. Gadałem z nią o tym ale nic z tego i bez perfidnej manipulacji z mojej strony nic się nie zmieni. Mówiła że konsystencja spermy ją obrzydza i nie chce jej dotykać. Mało tego boi sie że "jakimś cudem" dotknie spermy, niedokładnie umyje ręce i przypadkiem dotknie się między nogami przez co zajdzie w ciąże. Więc finały na cycki z jej strony odpadają i nie da się jej przegadać. Raz zgodziła się na finał w jej ustach ale jak zobaczyłem jej minę to nie proponuje jej tego drugi raz. Myślę że po prostu była ciekawa jak to smakuje i dlatego się zgodziła i szybko się zdegustowała. Zastanawiam się jak to rozegrać, bo widzimy oboje że rzadziej mi się chcę ale jej zdaniem to nie przez to że nie chce realizować moich fantazji tylko jej zdaniem pewnie sobię robię na boku i zawsze się kończy że ona jest beznadziejna.
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6034d866457f0a000b19f60d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: No nie zmusisz jej do niczego ¯_(ツ)_/¯ spróbowała, nie lubi, nie spodobało jej się i nie ma co naciskać (każdy jest inny i może jej się zmienić a może i nie, chociaż stawiam bardziej na to, że nie) - seks to ma być przyjemność, a nie obowiązek. Nie dopasowaliście się w tym do końca i tyle. Możesz próbować z nią innych rzeczy (chociaż też nie o to ci do końca
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie każda laska lubi spermę i tego raczej nie zmienisz. Dodatkowo sama pewnie się psychicznie nakręca za bardzo jeszcze tymi obawami z ciążą (zakładam, że jest bardzo młoda) i z tym pewnie z czasem i większą świadomością trochę zluzuje.
bisex: Z tego co piszesz wynika, że nie jesteś taki dobry w łóżku za jakiego się uważasz (zresztą dotyczy to większości facetów) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz fiksacje na punkcie swojej spermy i tego że ona się boi, zamiast po prostu zaakceptować to że ludzie mają różne preferencje i proponować jej inne rzeczy? Po prostu jej nie rozpalasz skoro nie ma sama w sobie determinacji. Nie znam