Wpis z mikrobloga

@evilonep: no to dobrze, znaczy że się rozwijasz. Gorzej jakbyś ja po latach przeczytal i "o #!$%@? o co tu chodzi, ja to kiedyś rozumiałem?"
Wiesz takie odczucie jak gdy już masz swoje dziecko i chcesz mu pomóc w nauce i bierzesz książkę do biologii klasy 5
@evilonep Moja praca inżynierska to powód dla którego gardzę całym systemem edukacji. Technikum informatyczne + cała inżynierka, 7 lat edukacji w kierunku #programista15k, a napisałem taki syf. Potem w pracy (staż płatny) mnie prawidłowo wyedukowali jak w miarę dobrze pisać w miesiąc, a w trzy nauczyłem się więcej niż przez całą edukację. A to czego potrzebowałem na staż nauczyłem się sam. Ha tfu na system szkolnictwa co nie uczy, a najtrudniejsze
@evilonep: @Sondokan: @Syn_Diabla: ja chyba jako jedyny na roku nie drukowalem i nie oprawialem w jakas fancy okladke (czaicie te foty po obronie gdzie ludzie dumnie trzymaja te swoje wypociny w pieknej, twardej okladce z napisem PRACA MAGISTERSKA xD) tylko druknalem i zszylem zszywaczem xD Koszt mnie wyszedl kilka zlotych, praca to copy paste dokumentacji projektu z pracy, promotor lajtowy i 3.5 weszlo xD