Wpis z mikrobloga

#lego #chwalesie

Mój projekt po 6 dniach na Lego Ideas osiągnął już ponad 500 supporterów! :D Najbliższy cel to 1000!

Po zdobyciu 10k supporterów projekt wchodzi w fazę review przez projektantów lego. Raz na kwartał spośród projektów które uzyskają 10k głosów wybierane są projekty które wchodzą do produkcji jako oficjalne zestawy lego.

Będę wdzięczny za każdy głos!
https://ideas.lego.com/projects/4deb8765-5d94-480e-8321-2122ca7c78bf
l_lucky - #lego #chwalesie 

Mój projekt po 6 dniach na Lego Ideas osiągnął już ponad...

źródło: comment_16141557334ROHm8OXayK3vaTZSY9Ulf.jpg

Pobierz
  • 6
ok, już klikam gdzie trzeba : )
Sam się przymierzam by wystartować, ale gdy zobaczyłem
kapelę jazzową, pomyślałem, że nie ma szans na dobry pomysł, potem zobaczyłem jednak pociąg jadący przez książki tunelem... i to odebrało mi wszelką nadzieję : )))

Patrzę co oni odrzucają itd. mam poczucie, że trudno się przebić.. pomysł 80%, wykonanie 20%. Chociaż, jak widziałem niektóre rendery, to sam się blendera teraz uczę by wystawić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wroclaw79: ja po prostu wrzuciłem to co zawsze chciałem zbudować.:) motyw który mnie bardzo interesuje, który, uważam że zawsze był trochę w cieniu. Dla mnie jest to fajna zabawa. Takie hobby które pozwala mi się oderwać od pracy... Na tym projekcie uczyłem się stud.io. Wcześniej wykorzystywałem inne programy. Jak wrzucisz cos na Ideas to podrzuć :)