Wpis z mikrobloga

Co się ostatnio #!$%@? na FP Aleja Pokoju? Odkąd wprowadzili zapisy, to zawsze się zapisywałem na 19 i 21, ale czasem jechałem sobie wczesniej i wbijałem na luzaku. Nie było żadnych kolejek, laski w recepcji milutkie, żadnego sprawdzania limitów. Od tego poniedziałku jest jakiś armagedon - ostatnio stałem z 20 min w kolejce do wejścia, a potem i tak przez chwile nie mogłem wejść (pomimo zapisów), bo był limit osob na silce przekroczony xD Dziś chwile przed 17 sprawdzałem limity - na 1700 przekroczony, na 1900 zostało z 80 miejsc wolnych xD Co jest, zamknęli jakieś inne siłki, ze nagle tak wywaliło ludzi? A może limity zmniejszyli? #krakow #fitnessplatinium #mikrokoksy
  • 11
@matteo_moravietzky wlazlam na tag zadać to samo pytanie i jeszcze jedno - czy w godzinach porannych bywa lepiej. Zeszły miesiąc chodziłam na 21 i było elegancko puściutko, teraz o 21 tłum ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeszcze mnie wkurzaja te zapisy, elegancko to robię zawsze przed, a i tak czekałam ostatnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matteo_moravietzky jeszcze muszę ponarzekać na ludzi, tęsknię za swoją starą siłownią :( teraz na fp jest tak mi, ych, obrzydliwie, wczoraj wytrzymać w strefie cardio nie mogłam bo ktoś tak capił i pierdzial przede mną (), obok jakaś karynka robiła dym, bo jej (bardzo miło) pani zwróciła uwagę, że musi być jedna wolna maszyna odstępu, źle się tam czuję, tłum ludzi, idę zrobić swoje i nie mam co