Wpis z mikrobloga

@KoktajlDeszczu: Drodzy Wykopowicze! () Zapraszam Was do (σ ͜ʖσ) charytatywnej licytacji!
Z reguły nie#chwalesie i moja wolnoczasowa twórczość nie dociera poza oczy moje i osób mi bliskich. W tym przypadku postanowiłam podzielić się z Wami efektem chwilowych przerw w byciu mamą. Wiem, że nie każdego zadowoli pomysł, wykonanie, a co za tym idzie- finalne dzieło. Wszelkie plastyczne działania są dla mnie przede wszystkim przyjemnością, a wyzwalana przy nich kreatywność daje dużo satysfakcji.

Dla mojego chorego na nowotwór kolegi utworzona została grupa na FB, gdzie wystawiane są różne przedmioty na licytację. Pomoże to sfinansować jego leczenie. Ja postanowiłam wystawić autorski PaintBox. Han Solo, tym razem nie zamrożony w karbonicie, a w aksamitnym czarnym woreczku umieszczonym w kobaltowym, drewnianym pudełeczku.

Jeśli komuś podoba się ten hendmejd i będzie zainteresowany licytacją, proszę niech wejdzie na grupę:

Licytacje na leczenie Łukasza

Wygrany/a licytacji może liczyć na przesyłkę na mój koszt. Odbiór osobisty w Olkuszu i okolicach.

#charytatywnie #tworczoscwlasna #chwalesie #pomagajzwykopem #licytacja #zrzutka #gwiezdnewojny #starwars #pomagaj #czujedobrzeczlowiek

Wybaczcie, jeśli widzieliście już znalezisko o identycznej treści. Poznaję techniczną stronę wykopu i jej funkcjonowanie, stąd nieudolnie stworzony pierwszy wpis()
KoktajlDeszczu - @KoktajlDeszczu: Drodzy Wykopowicze! (。◕‿‿◕。) Zapraszam Was do (╭☞σ ...

źródło: comment_1614198782DWXilR4PIyqu4JdvVtwBXp.jpg

Pobierz
  • 1