Wpis z mikrobloga

  • 0
Miał ktoś może sytuację, gdzie po przylocie do polski, pomimo pokazania na lotnisku celnikowi (bo lot był poza UE) negatywnego wyniku testu na covid dostał informację o kwarantannie? Test robiony 24h przed przylotem, pan celnik dodatkowo potwierdził, że nie mam kwarantanny. Przylot w niedziele, a od wczoraj spamują co kilka godzin SMS: "Jestes na kwarantannie..." automat też dzwonil. Kontaktowałem się poprzez numer na stronie sanepidu, przekierowali do NFZ, tam Pani powiedziała, że w systemie nie widnieje jako na kwarantannie. Na koncie pacjenta również nie mam informacji o kwarantannie. Mimo wszystko dzisiaj przyszła policja i sprawdza. Jak to teraz odkręcić? Nie powiem wkurzyłem się trochę jaki ten system jest beznadziejny #kwarantannadomowa #kwarantanna #sanepid #covid19 #koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
@Skayer: Hehe, no mam podobnie xD Z tym, że ja wracałem przez Paryż i Amsterdam i w Krakowie na lotnisku finalnie nikt mnie nie zatrzymał nawet na sekundę. 3x dzwonione do Sanepidu, za każdym razem mi mówią, że żadnej kwarantanny nie mam, nawet skan testów im wysłałem dla spokoju. Mimo to dzwonił do mnie automat i dziś policja. Na pytanie do Pani z Sanepidu, co mam zrobić, żeby wszystko wyprostować, to
  • Odpowiedz