Wpis z mikrobloga

@zacxar Dzięki za podpowiedzi, oczywiście nie stać mnie na Emmanuela ale brzmi super (mój pierwszy świadomy mundial, Francja - Brazylia 3:0 ehh), kiedyś na niego uzbieram. Na obecny budżet najlepiej wygląda ten Neuhaus, ale lubię mieć full zgranie a że po złotej karcie mam lekki uraz do Pogby, wezmę pewnie Ballacka.
@bart0sz też kozacko wygląda, no szkoda tylko tej słabszej nogi (ale wtedy by pewnie kosztował kilkaset więcej). A co do bramki może być i Lloris, co za różnica kto broni ;) Może się kiedyś trafi Kurtła! Dzięki Panowie, akurat się namyślę zanim uzbieram te 400k.
@Mysciak No wiesz, marzyć trzeba, więc zamarzył mi się NGolo z dobrym podaniem. Żeby nie było - nie uważam, żeby to jego było jakieś tragiczne. Prostopadłe puszcza całkiem poprawnie, strzelić też potrafi. Najgorzej to takie podania na średni dystans - myślisz że przejdzie, ale jak jest od Kante to jednak trafia w przeciwnika. Tak poza tym jest dzikiem, ale pograłem chwilę Curtisem i zobaczyłem jak fajnie się rzuca prostopadłe podanka niedługo po