Wpis z mikrobloga

Motomirki!
Szukam drugiego Moto. Myślałem o BMW F800s, Hondzie VTR1000F albo VFR800Fi z rozrządem na kołach zębatych, Aprilia Tuono 2003 ewentualnie lub Falco.
Który polecacie? Czy ktoś może jest z #warszawa i byłby uprzejmy dać się przymierzyć? Mam 192cm wzrostu.
Najbardziej podoba mi się z tego VTR jednak, spalanie jakoś przeboleje ( ͡ ͜ʖ ͡)

Są jakieś fajne alternatywy? Myślałem o CBR900RR Fireblade lub Kawasaki ZX9R wzamian, jakby nic sensownego się nie trafiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moto będzie 90% jeździło w mieście jako wołek roboczy wożący mnie do roboty i czasem na przedmieściach typu Wołomin czy Pruszków. Może jakieś wypady zrobię, ale pewnie wtedy wezmę obecne Moto - Suzuki DR800s, które jednak słabo nadaje się do miasta, jest ogromna i nieporęczna.

Bardzo dziękuję za pomoc i LwG!

#motocykle #motowarszawa #motoryzacja #bmw #honda #aprilia #kawasaki
  • 11
@audiorestore przyjedz się V2ką, bo to specyficzne jest bardzo, blokuje koło, nisko kręci, spalanie 10l.
Jezdzilem RSV1000 to taki dzik niewychowany.
VFR z tego będzie spoko, pomysl też o tych dużych jak zzr1400 albo hmmm duży naked? Mam 190cm i jeżdżę ZRX1200R, polecam coś co jest wygodne.
@audiorestore: Mireczku, widzę ze jesteś x moich okolic. Będę miał do sprzedania tuono 1000r, 2007r. (Generalnie to juz bym sprzedawał, ale chciałem na wiosnę jeszcze śmignąć ze 2 razy) Jak masz czas i ochotę, to odezwij sie na Pw to Cie zaproszę na przymiarkę ;)