Wpis z mikrobloga

@Soso-
Kilka rzeczy, w ostatnim czasie nieco więcej. Na pewno ludzie, zwłaszcza różowa i moja mama, nie chce ich rozczarować, wiem ile bólu bym im sprawił.
Nadzieja, że znajdę swoje miejsce na ziemi w którym będę miał względny spokój - poszukiwania trwają.
No i mimo, że nie uważam się za naiwnego mam w głębi takiej przekonanie, że wszechświat musi w końcu doprowadzić do równowagi czyli skoro ostatnie lata były mega trudne, obfitujące
  • Odpowiedz
@Soso-: Kiedyś myślałem że ludzie którymi się otaczam, okazało się, że są gówno warci. Potem myślałem, że rodzina, okazało się, że gówno warta. Potem gierki i chińskie bajki, ale wszystko co chciałem ograłem/obejrzałem. Potem nadzieja na lepsze jutro, okazało się, że była ona błędna. Aktualnie myśl, co się stanie z mamą po mojej ewentualnej śmierci, ale i ten powód powoli gdzieś mi rozmywa się w oczach. W sumie nie wiem co
  • Odpowiedz
  • 2
@Soso- o dziwo #!$%@? ostatnimi czasy.

Pewnie nienajlepiej trzymać się negatywnych emocji, ale cholera, byłem już zrezygnowany teraz jestem już #!$%@?.

Zaczynam szukać pomysłów w co zawodowo ten #!$%@? przelać, co zrobić żeby było chociaż trochę lepiej i przede wszystkim: jak uniezależnić się od tego państwa z dykty i jak się zabezpieczyć finansowo przed powalonymi czasami więc #!$%@? może uda się przekierować na działanie.
  • Odpowiedz
Co Cię trzyma przy życiu?


@Soso-: nie chce rodzinie przykrosci robic, gdyby nie oni, to najprawdopodobniej juz by mnie nie bylo + praca - im wiecej pracuje tym mniej czasu na przemyslenia, mozna czyms glowe zajac i miec jakis cel...
  • Odpowiedz