Wpis z mikrobloga

@pierdze: Drogi Panie Pierdze, jestem wierną fanką kotełów, rozumiem gwiazdki jak najbardziej, ale proszę by nie odbierać mi tej przyjemności prawie codziennej, czyli oglądania tych gifów, nie chcę kojarzyć ich z polityką i nie chcę myśleć o polityce
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Nie, to była kontynuacja pierwszego wpisu, a do tego kontynuacja znanego powiedzonka. Ale widzę, że jesteś kolejnym wytresowanym szczekaczem, niepotrafiącym myśleć samodzielnie ani czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Ledlea: Te gwiazdki są prawie przezroczyste. A zarówno dla nas jak i wszystkich kotełków w RP będzie lepiej, jeśli cały naród gremialnie powie **** i wywiezie tych złodziei na śmietnik historii.

To smutna, ale od polityki niestety nie uciekniemy, bo ignorowanie problemu go nie rozwiąże.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Naprawdę? Dla mnie wszyscy są siebie warci, to tylko show dla durni, tak jak każda telewizja, programy i eksperci polityków, wszystko skorumpowane, kłócą się przed nami i mają różne wersje scenariuszy, a poza kamerami ucztują razem, wystarczy spojrzeć na czasy przed wszechobecnymi kamerami, zawsze tak było, teraz kryją się nieco bardziej lub prości ludzie udają że tego nie widzą
  • Odpowiedz
@Jcdx: polityka w Polsce jest już na każdym kroku i nic to nie zmienia, jedynie uprzykrza ludziom życie, bo nic z tym nie robią poza umartwianiem się. Powiedziane już zostało dosyć, a działań nie widać. Także umartwiajcie się dalej, ja mam #!$%@? za granicą, bo nie warto robić nic, jeśli większość ma w dupie.
  • Odpowiedz