Wpis z mikrobloga

Moi drodzy,
polećcie mi jakiś mod podmieniający nawigację i czcionkę na bardziej wyraźną. Jeżdżę sobie MANem, bardzo lubię ten ciągnik, ale nawigacja jest tak mała że tylko męczę oczy by coś tam dostrzec. Jakby była taka wysuwana jak w IVECO, albo większa, wbudowana nie wiem, może w kierownicę, nie wiem czy tak się da. Nie chcę korzystać z UI pod F5, psuje mi to immersję. To samo się tyczy deski rozdzielczej. Informacje takie jak ilość paliwa czy prędkość tempomatu w MANach są średnio widoczne. Jakby były takie jak w Volvo, to co innego.
Albo jakby tylko był taki nie rzucający się pasek u dołu ekranu z wartością tempomatu, pojemności zbiornika, odległości do celu itp.

I jeszcze jedno małe pytanko: by zrobić osiągnięcie 100% mapy trzeba zaliczać też parkingi i tereny firm?
Pozdro.
Za pomoc thank you from the Mountain.
#ets2
  • 6
Jeżeli masz tego Mana na własność to w serwisie możesz zamontować dodatkową nawigację na szybie, powinna być większa niż ta seryjna. Tylko nie mam pewności czy nie potrzeba do tego DLC na wyposażenie kabiny
@noerror: możesz napewno dać nawigację na szybę, jak kukos napisał, albo ustawić zoom na jakiś przycisk wtedy jak chcesz zerknąć to zoomujesz tam. Modelu żadnego nie znam, ale wpisz na youtube Man mod ets2 pov czy coś w tym stylu, i może znajdziesz taki który Cię interesuje. Nawigację tez możesz powiększyć nawet w desce tez, tylko tak samo jak w przypadku zoomu musiałbyś przycisk nowy przypisać, przy zegarach tez możesz zmieniać