Wpis z mikrobloga

Taki zestaw sobie zakupiłem na wymianę oleju i dodatek do paliwa
Płukanka Liqui Molly - bardzo efektywna płukanka do silnika, bardzo dobrze czyści silnik przed wymianą oleju, usuwa sadzę, potrafi nawet rozruszać pierścienie, olej po użyciu płukanki zlatuje dosłownie tak czarny, że #!$%@?łby Ci zegarek jakbyś tam wsadził łapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aral Super Tronic 0W40 - w tej cenie chyba nie znajdziecie nic lepszego, baza zawiera głównie polialfaolefiny (PAO) i jest bardzo skuteczny przy wysokich temperaturach oraz ułatwia rozruch przy niskich, a przy tym jest Low SAPS - nisko popiołowy
Archoil AR9200 V2 - może i drogi, ale bardzo dobry dodatek do oleju, ja katuję silnik, więc nie szczędzę
No i mój ulubieniec czyli Cetane Boost od AMSoil, jeżeli nie próbowaliście nigdy to warto, za 45zł macie około 4-5 tankowań, zwiększa liczbę cetanową do 7 pkt, auto na niskich obrotach tak nie drży, paliwo spala się lepiej, silnik chodzi ciszej, bardzo duża zauważalna różnica moim zdaniem.
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
Trusky92 - Taki zestaw sobie zakupiłem na wymianę oleju i dodatek do paliwa
Płukanka...

źródło: comment_1614351752JmWFCJpEfprLiFFgv7mfCx.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trusky92: płukanka która bazuje na estrach podbija liczbe zasadową zużytego oleju oraz chroni uszczelniania do tego bardzo dobrze rozpuszcza osady można nawet na niej jeździć przy lekko obciążonym silniku
  • Odpowiedz