Wpis z mikrobloga

@Kierowca_audi: Jazdę zacząłem pod LO6, przy auchanie przestała reagować na manetkę, rzadko korzystam z tych sprzętów to nie znam się. Myślałem, że się popsuła to chciałem zostawić przy przystanku, okazało się ze jest czerwona strefa i nie mogę. Głupi ja postanowiłem pchać ją dalej, by zostawić bliżej domu z uwagą, że coś jest nie tak. Jak doczytałem na miejscu, jeździć i odstawiać można tylko w rejonach centrum i od galerii do
@Odpaleniec w innych miastach z tego co się dowiedziałem nie ma czegoś takiego, możesz wrócić do normalnej strefy i normalnie oddać. Pauza przejazdu blokuje tylne koło, nawet pchać się nie da. Pozostaje spacer z hulajka na fakturę. xd
@DVEE: Też prawie co kliknąłem anulowanie przejazdu w czerwonej strefie, ale czułem że dowalą karę bo tak. Cała ta usługa na start jest beznadziejnie opisana, parkowanie w zakazanej strefie okej, ale wyłączanie manetki w niej bez informacji nigdzie o tym to kpina. Musiałem wracać spod domu do galerii, żeby ją oddać. Oczywiście rachunek 20zł, z czego na hulajnodze przejechałem może z 5 minut, reszta to pchanie...
@desixx: u mnie było to samo. Pierwsza obok dworca w ogóle nie ruszyła, więc jak się druga zatrzymała w połowie drogi, to nie wiedziałem o co chodzi. Tak jak mówisz, żadnego opisu, żadnej informacji w appce, jakiegoś komunikatu, że dojechałeś do skraju strefy. Ux leży. Jeśli możesz to opisz proszę to w moim wykopie, niech ludzie widzą, że nie jestem jedyny, który sobie coś wymyślił, tylko że to realny problem.