Wpis z mikrobloga

Ukończyłem dzisiaj na #ps5 God of Wara (2018), którego zacząłem z pół roku temu jeszcze na #ps4 i... jestem wręcz oczarowany tą gierką, dawno w grę typu singleplayer nie wciągnąłem się tak jak tutaj (nawet w Soulsy). Frajda tym większa, że udało mi się uniknąć jakichkolwiek spoilerów. Może początek trochę drętwy, ale od momentu spotkania głowy... poezja po sam finał. Jeśli jeszcze nie ograłeś, a masz możliwość - nie czekaj - pod warunkiem, że ważne są dla Ciebie zarówno opowiadana historia jak i akcja. Preorder sequela biorę od razu w ciemno, gdy tylko się pojawi. #gownowpis #gry

PS polecam świetny materiał Quaza, ale zalecany dopiero po przejściu gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RybstonPonte - Ukończyłem dzisiaj na #ps5 God of Wara (2018), którego zacząłem z pół ...
  • 6
@RybstonPonte: właśnie ogrywam GoW na PS5 i gra od samego początku mnie oczarowała :)
Jestem świeżo po przejściu wszystkich poprzednich części. To moje pierwsze zetknięcie z historią Kratosa i się zastanawiam - czemu dopiero teraz :D
@kaczek93: na początku trochę się męczyłem, następnie sejw mi przepadł i musiałem dość spory fragment przejść od nowa, co chyba najbardziej mnie odrzuciło, ale po tych bolączkach jak już przysiadłem w tym tygodniu to łogień panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)