Wpis z mikrobloga

@MuszeAleNieChce: yt music nie ma podcastów które ma spotify, nie ma wielu artystów które ma spotify, po prostu argument że yt premium zastępuje spotify jest nietrafiony, to tak jak mówić że hbo go zastępuje netflix kiedy obie platformy oferują różny content
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Grajox3: Płacę za YT i jestem zadowolony, plan rodzinny na 6 osób kosztuje 35 zł miesięcznie I jak napisałem wyżej, przy okazji korzystam z YT Music, które zastąpiło mi Spotify.

Nie czaję czemu ludzie są wkurzeni że trzeba płacić akurat jeśli chodzi o YouTube. Nie słyszałem podobnych pretensji np. właśnie o Spotify. Gdyby Netflix miał darmową wersję to też byłaby zaspamowana reklamami, ale tam nie ma nawet takiej opcji. To samo
  • Odpowiedz
@mbnj: był zaproponowany podatek w wysokości kilku do 10% ceny internetu z którego wybrane serwisy dostawały by dole za odwiedziny to się kilka gigantów zesrało i pomysł upadł w planach. Google i fb wolą stracić kilka procent użytkowników byle wepchnąć reklamy reszcie niż dostać kasę za faktyczny czas odwiedzin.
  • Odpowiedz
@tomektoja1: eh aż mnie zmusiłeś do zainstalowania google podcast XD sprawdziłem podcast którego ostatnio słuchałem - dostępne jedynie 9 odc. gdy na spotify/apple są wszystkie odcinki (40). Na YT niedostępne w ogóle.
  • Odpowiedz
@Grajox3: Czemu miałbym nie mieć YouTube premium? Oglądam zdecydowanie więcej treści tam niż na Netflixie czy HBO, więc nie widzę problemu w płaceniu za nie.
  • Odpowiedz
  • 19
@Smol_PP przecież wszyscy w internecie powinni robić wszystko za darmo, żeby tylko wykopek miał rozrywkę bez wynagradzania pracy innych ludzi, czego nie rozumiesz XD


@mbnj xD przecież Google nic za darmo ci nie daje. Zbiera dane o twojej aktywności, preferencjach itp a potem na tym zarabia. Więc nie, nie masz nic za darmo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grajox3: ja kupiłem, chce aby twórcy otrzymywali jakiś grosz z moich wyswietlen, ale nie chcę oglądać reklam
  • Odpowiedz
@Grajox3 zaraz ktoś przyjdzie i będzie gadać ze biedaków nie stać, a tu chodzi o coś więcej, bunt przeciwko systemowi, rebelia, ruch oporu, idea, która nas łączy, nie kupią nas nigdy,a oto my cebularze, wolimy za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie piwko i popijać je oglądając reklamy i czekając na przycisk pomiń reklamę. Niech cebula będzie z wami
  • Odpowiedz
w pracy nie zainstaluje adblocka ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Grajox3 u mnie w pracy admini ustawili zasady w domenie tak, że jak nie masz admina na kompie, to możesz używać tylko Firefoxa z zainstalowanym AdBlockiem. XD
  • Odpowiedz