Wpis z mikrobloga

4chanowe /v/ przyznało tej nocy swoje nagrody growe. Oto zwycięzcy:
Najlepsza nowa implementacja w starej serii - HF Alyx
Najlepszy gamplay - Doom Eternal
Najlepsze nowe IP - Hades
Najlepszy trailer - No More Heroes III
Największe rozczarowanie - Cyberpunk 2077
Gra którą lubimy mimo że /v/ ją nienawidzi - Demon's Souls Remake
Mała gra w którą nikt nie grał - Carrion
Zbrodnie przeciwko grom - Chiny
Najlepsza gra roku 1990 - Super Mario Bros 3
Największe odkupienie win - No Man's Sky
Najlepszy scenariusz - Yakuza: Like a Dragon
Najgorszy scenariusz - The Last of Us Part II
Najbardziej pretensjonalna gra indie - Tell me why
Najlepszy kompozytor wszech czasów - Nobuo Uematsu
Najlepsze eroge - Rance 01+02
Najgorszy fanbase - Reddit
Największa techniczna porażka - Cyberpunk 2077
Najlepszy level/mapa/arena - DE_DUST2 (Counter-Strike)
Najlepsza reprezentacja kobiet - Helltaker
Najlepsza reprezentacja mężczyzn - Yakuza: Like a Dragon
Najgorszy satelicki board /v/ - /vmg/- Video Games/Mobile
Najlepsza postać - Ichiban Kasuga (Yakuza: Like a Dragon)
Najgorsza postać - Abby (TLoU2)
Najbardziej relaksująca gra - Animal Crossing: New Horizons
Najlepsza wizualna estetyka - Hades
Najlepszy sountrack - Doom Eternal
Najlepsza gra roku 2000 - Deus Ex
Najbardziej znienawidzona gra - The Last of Us Part II
Najmniej Zła Gra Roku - Hades
https://twitter.com/vidyagaemawards
https://www.youtube.com/watch?v=QbUtmpSKMGg
#4chan #gry #cyberpunk2077 #tlou2 #helltaker #deusex
bastek66 - 4chanowe /v/ przyznało tej nocy swoje nagrody growe. Oto zwycięzcy:
Najle...

źródło: comment_1614491728LU2IO8uVB9GzdbhMAN9YTZ.jpg

Pobierz
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pablo397: @bastek66: @Matell: ja mam 60 godzin na liczniku, i zanim zacznę ostatnia misje, to chce wyczyścić mapę.

Tak, ta gra to mega rozczarowanie, fabuła jest fajna, miasto ładnie wygląda, ale reszta to masakra.

Postanowiłem, że przejdę ta grę, bo wydałem na nią 269 zł w dniu premiery.

Gram na Series X.
@Matell: ja mam zainstalowane i grałem z 5 godzin ale te same 5 godzin dali gameplayu na youtube więc wszystko juz widzialem i nuda straszna. olałem. poczekam z rok albo dluzej jak to dopracują i może odpale jeszcze raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@zryyyty: ja sie skusiłem na AC:valhalla, jak to gra jest super,najlepszy assasyn od lat. Jako, że jedynka assasins mi się strasznie podobała, to kupiłem. Pograłem 2h i dałem się na spokój, dla mnie to porażka. Zwrócić już nie mogłem, bo przekroczyłem czas, ponad 200 w #!$%@?. Dla mnie to największa porażka biorąc pod uwagę jakie mial recenzje (8/10) na gry online. Ale nie jestem takim masochista, żeby grać w grę, która
@Nalcor: Szkoda, że odpuściłeś po godzinie gry Abby. Ja na początku też się mega wkurzałam, że coś takiego zrobili, bo jak to tak nie grać Ellie? Ale w miarę poznawania reszty historii zrozumiałam czemu twórcy tak zaplanowali grę. I uważam to za majstersztyk, nie spotkałam się wcześniej z takim rozwiązaniem. Ja tlou2 polubiłam bardziej od 1.
@bastek66: nigdy nie zrozumiem jak można lubić te nowe części dooma i to jeszcze #!$%@? za gameplay. Gdzie to właśnie gameplay jest tak #!$%@?, że nie da się w to grać właśnie przez niego, bo otoczka jest spoko. Ale jak #!$%@? gram w strzelanke gdzie nie czuć w ogóle wagi broni z której się strzela przy strzelaniu, tylko mam wrażenie jakbym #!$%@?ł z nerfów, a strzelam z jakiejś kosmicznej armaty to
@Kosmiczny_pies_Kazak: Scenariusz w TLOU ssie delikatnie mówiąc. Co boli w grze gdzie to sama fabuła jest na piedestale a nie gameplay.

Ale akurat postać Abby była w miarę okej poprowadzona. Chociaż mimo wszystko jak na taki pseudo-realistyczny setting to postacie są cholernie płaskie. W Wiedźminie 3 - taka inna gra gdzie gameplay był raczej słaby - nawet drugoplanowe postacie były lepiej napisane niż Ellie i spółka. Gdzie świat Wiedźmina teoretycznie powinien
Najlepszy gameplay - doom

nigdy nie zrozumiem jak można lubić te nowe części dooma


@cin123654: @FailedArtist: ja nie rozumiem w ogole jak można nie dzielić gameplayów na kategorie - czy gameplay w doomie jest lepszy od gameplayu w farming simulator czy factorio? Wszystkie 3 mają rzesze oddanych fanów grających pierdylion godzin...

Mogli od biedy zrobić ogólne kategorie gier: AAA gra akcji, symulator, gra strategiczna czy cos w ten desen...