Wpis z mikrobloga

co myślicie o związku z dziewczyną co ma dziecko 13 letnie? To już w sumie duże dziecko, nie będę musiał na nie płacić czy kupować jej jakiś rzeczy. Już jest na tyle duża że sama z koleżankami będzie chodzić a nie z nami #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 153
  • Odpowiedz
@dac_oficjal: Takie, że z punktu widzenia genetyki czyli ewolucji i natury to wtedy frajerzysz, ponieważ całe Twoje wysiłki idą na marne dla twoich genów ale na użytek genów cudzych i to na dodatek jednego z ,,rywali".
W ogóle ten post opa to jest bait, który jak zwykle każdy łyknął, a jakiś różowy się nawet oburzył ,,co w tym złego".
Ja już się nawet nie będę więcej rozpisywał bo mnie to męczy
  • Odpowiedz
Takie, że z punktu widzenia genetyki czyli ewolucji i natury to wtedy frajerzysz, ponieważ całe Twoje wysiłki idą na marne dla twoich genów ale na użytek genów cudzych i to na dodatek jednego z ,,rywali".


@Ahacz: Moim zdaniem frajerstwem jest właśnie bycie bezmyślnie kierowanym przez pierwotne instynkty. Nie widzę logicznego powodu, dla którego to akurat moje geny mają zostać przekazane, natomiast widzę bardzo duży powód, dla którego wartości które przekazuje maluczkim
  • Odpowiedz
Byku jak masz 34 to się bierz za tą 19 a nie za 41 XD

Żartowałem oczywiście
Nie pytaj o takie rzeczy na tym portalu lol
Szczęścia
  • Odpowiedz