Wpis z mikrobloga

Od listopada składam sobie kompa, została jeszcze grafa - czekam na RTX 3080 i pewnie jeszcze sobie poczekam. Czy ktoś może polecić jakieś polskie sklepy, w których udało się kupić karty z tej serii, żebym sobie monitorował inne strony? Jakieś pomysły, gdzie te karty mogą się jeszcze pojawić? Kupno po dużo droższej cenie na allegro mnie nie interesuje, nie zależy mi na tym, żeby to było na jutro, po prostu chcę dostać to w odpowiednim czasie, gdy już nVidia się ogarnie.

#kartygraficzne #nvidia #pcmasterrace #gaming
CzulyTomasz - Od listopada składam sobie kompa, została jeszcze grafa - czekam na RTX...

źródło: comment_1614596036T7LBRB0wn88dhuISgAGv0V.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzulyTomasz: Wiesz, że przy dropie masz dosłownie 30-60 sekund na przeklikanie zamówienia? Jak nie siedzisz w danej chwili przy kompie, nie jesteś zalogowany w sklepie i nie masz wklepanych swoich danych to możesz zapomnieć, że coś kupisz... Pomijam już kwestię ceny, bo 3080 za 4k skończyły się w grudniu. 3080 za 5-6k skończyły się w styczniu, a teraz to już nie śledzę rynku, bo co miałem kupić, to kupiłem ;)
@CzulyTomasz: No to możesz sobie poczekać nawet z rok albo i dłużej ;) Ja czekam od 17 września na 3080 za 3k. Miałem już dość czekania, bo kolejka praktycznie cały czas stoi w miejscu. Udało mi się kupić dwa tygodnie temu w zagranicznym sklepie 3070 za 950 euro. Ceny rosną cały czas i raczej nic nie zanosi się na to, żeby miały spaść w najbliższym czasie. 3070, którego kupiłem dwa tygodnie
@CzulyTomasz: Na ten moment z informacji prasowych to pewnie w wakacje bedzie lepiej. Ostatecznie w okolicy premiery serii 40xx. Niestety problemy z komponentami, chiny blokuje eksport na Tajwan, w Tajwanie susza, itd
Zrobil sie powoli panstwowy problem i w USA politycy juz podnosza kwestie.

Akcpetowalne ceny sa na ebay ale to import z USA wiec pewnie clo
@CzulyTomasz: Mi pykło na Morele na zasadzie - wchodzisz, płacisz, masz (znaczy w grudniu tak było bo teraz to wiadomo). Tylko nie daj nabić się w kolejkę bo karty idą bezpośrednio w dropach a kolejka czeka na nie wiadomo co. No i trochę się bawili cenami ale zawsze jakoś tak bez przekonania obok karty +1k PLN do MSRP zawsze stała taka max 200 PLN droższa.