Wpis z mikrobloga

@Voeel: Sprawdź gdzie masz wiatraki w laptopie i dobierz coś do tego. Ja pod Y540 wziąłem z dwoma wiatrakami na górze i 3 na dole. Niestety wieczorem przeszkadza hałas tak samo jak wentylatory laptopowe a temperatury stoją w miejscu.
@ThreeDog: w Legionie 5 mam wiatraki po obu stronach lapka, a wentylatory są po bokach, z tyłu i pod spodem.
Zmontowałeś podkładkę cooler mastera u2 dodając do niej jeszcze 3 wiatraki z wersji u3, dobrze rozumiem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voeel: Masz po dwóch stronach wentylatory. Szukaj czegoś co najbardziej ochłodzi te strefy - to samo jest w moim Y540. A jakie masz temperatury w lapku?
@ThreeDog: pomimo posiadania wentylatorów po obu stronach i pod spodem, laptop bardzo się grzeje też na środku (przy przycisku włączania i styku z ekranem). Temperatur jeszcze nie sprawdzałam. Za to przy graniu w Eso na ustawieniach Medium nie bije z niego żar. Ustawienia High powodują znaczny wzrost temperatury, która przestaje być komfortowa.
Podkładkę Cooler master u3 można ustawić po swojemu. 2 wiatraki dać po bokach, a trzeci na środek. Tylko pytanie,