Wpis z mikrobloga

ejj Mirki, zanim się zgłoszę do elektryka, to podpytam o jedną rzecz tutaj: czemu za każdym razem "wywala" mi korek na głównym przyłączu zamiast tego w rozdzielni w domu? zdarza się to dość często (dlatego też elektryka muszę i tak zaprosić), ale może do tego czasu coś bym rozwiązał - ostatnio o 4 rano w piżamie leciałem na dwór, średnio wygodne rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w załączeniu zdjęcie z rozdzielni w domu, w komentarzu z tej na zewnątrz.
#budujzwykopem #remontujzwykopem #elektryka
lovalu - ejj Mirki, zanim się zgłoszę do elektryka, to podpytam o jedną rzecz tutaj: ...

źródło: comment_1614611382dm3klGKuapO4DemyMau2Sj.jpg

Pobierz
  • 36
@ejsidisi: @rastafari85: ok, zadam pytanie inaczej, bo już tutaj nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydawało mi się, że, jeżeli wywala najpierw na zewnątrz, a nie w środku, to różnicówka nie działa wcale, a to z kolei jest bardzo niebezpieczne. Jeśli dobrze rozumiem: wydawało mi się, ale to tak nie działa. Pytanie czy to w jakiś sposób niebezpieczne czy mogę spokojnie zaczekać na elektryka?
wywala najpierw na zewnątrz, a nie w środku, to różnicówka nie działa wcale,


@lovalu: co ty #!$%@?, różnicówka działa tylko jak jest zwarcie do PE przy przeciążeniu nie zadziała, a na tej tablicy wewnątrz w ogóle nie masz głównego bezpiecznika, jak masz taki pobór to musisz se zwiększyć moc przyłączeniowa