Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania

Myślałem, że jestem kolejnym mizoginem. Takim, co zamiast kobiet widzi chodzące zbiory najgorszych stereotypów. Zakłada że niemal wszystkie to leniwe, puszczalskie księżniczki, które jedyne co potrafią robić to imprezować i chwalić się tym w necie, a gdy tylko ich zaniedbane ciała tracą ważność a na ich orbicie kręci się kilka niedorozwiniętych umysłowo po rodzicach kaszojadów z przypadku, znajdują sobie betaksięcia z bajki, z którym żyją długo i nudno u jego finansowo bezpiecznego boku.

Tylko, że mężczyzn nienawidzę jeszcze bardziej. Grubi, leniwi, #!$%@?ący. Zainteresowania? Sport. Czyli piłka nożna, czyli oglądanie jak nasza reprezentacja albo któryś z klubów raz na jakiś czas, wypadkową cudu, przypadku i statystyki niedostaje #!$%@?, co jest dla nich najszczęśliwszą rzeczą, jaką mogą sobie w ich obrzydliwie prostych łbach wyobrazić. Motoryzacja. Czyli albo rozmowy o autach, na które nigdy nie będzie ich stać, albo o tym, że kupili coś z klasy wyżej niż powinni i teraz #!$%@?ą co drugą wypłatę w paliwo i naprawy, albo że mają złoma, którego naprawiają taśmą klejącą i zamiennikami z aliekspres w każdy weekend, bo bez tego nie wyjadą nim spod domu.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Mycie rąk po skorzystaniu z toalety? Nie, bo on ma #!$%@? czystego, to po co myć. Mycie zębów? Tak, ale tylko przed wizytą u dentysty, bo może dzięki temu w magiczny sposób uleczy jedną czy dwie dziury, i będzie mniej do roboty. Tłuści, leniwi, z worami pod oczami, żółtymi, krzywymi zębami, capiący mieszaniną niemytego ciała, tanich fajek i jeszcze tańszego piwska.

A to wszystko moja wina. Bo za bardzo od większości odstaję. Mam zainteresowania, których nie mam z kim dzielić, bo to nie piłka nożna ani motoryzacja. Dbam o ciało odpowiednio ćwicząc i dobrze się odżywając od niemal dwóch dekad, przez co 80% społeczeństwa jest w moich oczach skrajnie obrzydliwa. Mam ambicje, przez które nie mogę się #!$%@?ć w każdy weekend przez co krzywo się na mnie patrzą – bo nie tylko nic nie piję, ale jeszcze wychodzę jako pierwszy. I nie da się takim wytłumaczyć, że nie mogę mieć kaca, bo mam pasje która wymaga ode mnie kilku godzin pracy każdego jednego dnia, przez co najmniej kilka lat. I wiadomo, że kilka razy w roku fajnie się #!$%@?ć, ale nie dwa-trzy razy w tygodniu.

I tak, dzień po dniu odkrywam, że coraz bardziej nienawidzę wszystkich. Ale wolę być samotnym, wywyższającym się dupkiem, niż kolejnym trybikiem w społeczeństwie głupich, leniwych tłuściochów, którzy poza darciem ryja potrafią tylko leżeć i pierdzieć pod siebie…

#polska #p0lka #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603d2291ada392000b186a36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tylko, że mężczyzn nienawidzę jeszcze bardziej. Grubi, leniwi, #!$%@?ący. Zainteresowania? Sport. Czyli piłka nożna(...)


Absolutnie nie znam sie na pilce i naprawde do teraz ku rozpaczy mojego taty nie wiem co to #!$%@? jest spalony.

A tak poza tym to przypaliles cale morze wody o tym jak wspanialy jestes i jak wspaniale sa twoje zainteresowania przy czym nawet nie napisales co to tak naprawde jest XD