Wpis z mikrobloga

Namiar na bezpieczną aborcję.

Na początku chciałam podziękować wszystkim, którzy stanęli dziś w mojej obronie pod postem jednej z użytkowniczek. Dziękuję za komentarze, wszystkie wiadomości prywatne i pomoc, jaką mi oferujecie! Mimo że się nie znamy, to mogę liczyć na aż takie wsparcie, co jest jedną z najmilszych rzeczy, jakie mnie spotkały. Dziękuję bardzo! Podbudowało mnie to w krótkiej chwili wątpliwości, którą dziś niestety miałam. ()

A teraz czas na część główną. Będzie dziś o fanatyzmie i nie będzie to post merytoryczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka razy widziałam słowa skierowane w moją stronę, jakobym miała być fanatyczką aborcji. Przyznam, że nieco śmiechłam, bo do fanatyzmu mi daleko. Ja po prostu stawiam na wolny wybór, bo uwaga - jeżeli aborcja na życzenie będzie dostępna, to nikt nie będzie nikogo do niej zmuszał. Nie chodzi o przymus aborcji, a o decyzję czy się chce kontynuować ciążę czy nie.

Dla mnie o bardziej fanatyczni są ludzie, którzy niemalże codziennie piszą 'kontrposta' do mojego. Albo ludzie którzy śledzą każde moje słowo na mirko i doszukują się w nim rzeczy, których nie ma.
Bardziej fanatyczne są dla mnie Zuzanny Wiewiórki, które piszą do dziewczyn szukających pomocy, żeby pod przykrywką wsparcia zniszczyć im życie. I jeszcze dostają za to rządowe nagrody! A jakże!
Bardziej fanatyczni są dla mnie ludzie pro-birth (z jakiegoś powodu nazywani są pro-life), dla których embrion jest ważniejszy niż dorosła osoba i zaszczują Cię i zakrzyczą, jeśli śmiesz myśleć inaczej.

Jeżeli ktoś nazywa postawę wolnościową fanatyzmem, to oświadczam, że pora się obudzić i zajrzeć do książek oraz słowników.

32/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- taga do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO KOMCIA Z WOŁANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amishia - Namiar na bezpieczną aborcję. 

Na początku chciałam podziękować wszystki...

źródło: comment_1614624620dibXwikgyAX6fL0X1HUzHp.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: w ww. instytucjach udziela się porad dot. legalnej aborcji w danym kraju. Co ma być niebezpiecznego w zastosowaniu się do procedury istniejącej w Czechach, Niemiec czy Holandii?
Zaś niebezpieczne jest szukanie pomocy na własną rękę i chwytanie po podejrzane mieszanki ziołowe, głodzenie się, zrzucanie się ze schodów, próby samobójcze, czy wizyta u domorosłego "znachora".
  • Odpowiedz
@Amishia: ich pozwać za stalking i nękanie ;p, ja tam dzieci nie chce i gdyby doszło do takiej sytuacji to chciałabym miec wybór, mimo zakazów i tak by sie znalazlo sposób, moze mniej bezpieczny, pewnie niezbyt przyjemne uczucie więc raczej nikt by nie chcial nagminnie stosować aborcji, super ze sa ludzie jak Ty
  • Odpowiedz
codzienna dehumanizacja ofiar egoizmu i lekkomyślności


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Zdradzę ci sekret - każdy człowiek na tym świecie jest egoistą, a to co nazywamy 'altruizmem' to też mocno zawoalowany egoizm.

Natomiast nie każdy człowiek już jest lekkomyślny - aborcjoniści na przykład generalnie nimi nie są. I nie dadzą się nabrać na ten teatrzyk dobroci ze strony obrońców życia nienarodzonego.

A aborcja jest też korzystna dla potencjalnego dzieciaka - uchrania go przed życiem ze
  • Odpowiedz
A aborcja jest też korzystna dla potencjalnego dzieciaka - uchrania go przed życiem ze słabymi perspektywami na przyszłość. Same plusy, jak widzisz.


@waro: No tak to można każdą zbrodnię uzasadnić. Po co sobie taki homoseksualista żyje w takiej Arabii Saudyjskiej jak nic go dobrego w tym społeczeństwie nie spotka. Ukamienować i po sprawie.

do rodzenia potworków i upośledzonych płodów,


@wiecznylowcaumyslow: dehumanizacja level master. Potworek, płód zlepek komórek i sumienie czyste.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Tak, to jest wolność wyboru. Bo osoba w ciąży powinna móc wybrać pomiędzy
1. aborcją
2. oddaniem dziecka zaraz po porodzie
3. wychowaniem go

No chyba jednak jest różnica, skoro tak śmiało piszesz o lekkomyślności, to pytam co w przypadku, gdy nie wpadka zdarzy się w poważnym związku.
  • Odpowiedz
1. aborcją

2. oddaniem dziecka zaraz po porodzie

3. wychowaniem go


@Amishia: A zadźgać po porodzie nie można? Dlaczego?

No chyba jednak jest różnica, skoro tak śmiało piszesz o lekkomyślności, to pytam co w przypadku, gdy wpadka zdarzy się w poważnym związku.

Bo lubię matematykę i czytam ulotki.

jeśli nie rozruzniasz humanitarnej aborcji z eksterminacja to jesteś niezły szur

@su1ik: Może zwyczajnie nie wiem gdzie zaczyna się dehumanizacja. Niemcy w
  • Odpowiedz