Wpis z mikrobloga

  • 1
@matteo_moravietzky cos w stylu trt to jest 100mg enana co 2 tyg. Czego sie spodziewasz po takiej dawce? Ostatecznie jak ublagasz to dostaniesz 100mg co tydzien.
Po pol roku samopoczucie wroci do stanu jaki masz teraz.
Zaden endo nie ogarnie cyklu pod dobre samopoczucie. Chocby z braku substancji w aptekach.
@bst: Potrzebuję wyrównania testosteronu do okolic górnych widełek. Obecnie odczuwam chyba absolutnie wszystkie książkowe objawy niedoboru teścia. Nie chodzi o samą poprawę samopoczucia, chodzi o funkcjonowanie jak czlowiek, a nie wegetację.
  • 1
@matteo_moravietzky podniesc to mozesz bez wchodzenia na bombe. Jest szereg metod zeby podbic testosteron, od suplementow przez leki np tamoxifen, proviron, na specjalnym treningu kończąc.
Jak niski testosteron nie wynika z niewydolnosci przysadki czy jader, podanie zewn testosteronu w tak malej dawce moze nic nie dac.
@bst: zmierzam do tego, że clomid mi do końca nie pomógł. Nie jest dla mnie istotne tak naprawdę, czy dostanę clomid, tamoxifen, proviron, HCG, czy strzał teścia w dupę e2d. Szukam kogoś, kto po prostu jest w stanie taką terapię rozpisać/przeprowadzić.
  • 1
@matteo_moravietzky to sie musisz zdecydowac czy chcesz sie wyleczyc czy zapudrowac problem. Wszystko ma swoje konsekwencje. Jak masz 20+ lat to lepiej sie lecz a nie wchodz na trt.
Glupi cykl rozpisze Ci kazdy, to nawet nie bedzie cykl.
Znalezienie przyczyny i wyleczenie to czas i ryzyko ze sie nie uda. Twoje zdrowie Twoj wybór
@bst: sorry - nie chce mi się wysłuchiwać moralizowania. Jeśli jesteś mi w stanie pomóc, dając namiary na dobrego endo, to poproszę. Jeśli ten koleś będzie mi w stanie pomóc nie wbijając mnie przy tym na cykl, to jeszcze lepiej dla mnie. Jeśli masz mi rzucac puste frazesy w stylu "jesteś młody, zacznij lepiej spać, lepiej jeść i zmień trening", to możesz sobie darować. Bujam się z problemem w sumie już
@kz__:
Witam. Poproszę namiary na priv. Jedynie co znam to tą laskę co się na youtube promowała, że pomaga w TRT, a potem wiele osob mówiło, że lipna jest