Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w ciągu jednego dnia, zobaczyłem trzeci film jak policja używa broni a do tej pory przez lata nie byłem pewny czy policjanci mają przy sobie prawdziwe pistolety

@jest_agrest-nie_ma: dzik, instrybutor, a ten trzeci to...?
  • Odpowiedz
@V_I_B_E_S: mieszkając w Trójmieście dziki bywają tak częstym widokiem jak koty czy bezpańskie psy. Tam gdzie mieszkałem codziennością były stadka pasące się w środku dnia na trawniku przy przystanku autobusowym
  • Odpowiedz
  • 26
Znowu filmik z akcji policji i znowu hejtujace komentarze z górą plusów xD
To że dzik się wyłożył od paru strzałów z pistoletu to i tak sukces. Dziki potrafią po #!$%@? rozpędzonego samochodu jeszcze uciec do lasu i zdychać parę godzin xd
  • Odpowiedz
Znów eksperci wykopowi, myślą, że to gra i z parabellum jednym strzałem chcą uśmiercić dzika xD


@devorious: No aż tak to nie, ja ekspertem nie jestem ale to normalne że w takiej sytuacji policjant z jednej ręki strzela i cofa się przestraszony po oddaniu strzału?
  • Odpowiedz
No bez jaj, co mieli zrobić lepiej z 9 mm na dzika?


@robertx: Oddać kilka szybkich strzałów i go powalić, tu widzimy jak policjant myśli że jeden strzał wystarczy a tylko rozjuszył dzika ;) Reszta strzałów też taka z dupy, jakby mu za naboje z pensji brali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz