Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/55705907/dalszy-ciag-wojny-o-3060ti-od-morele-ponad-tydzien/ chyba opłaciło się siedzieć cicho. Zwrotu kasy dalej nie dostałem, za to otrzymałem właśnie potwierdzenie skompletowania paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcę zapeszać ale w piątek powinienem mieć kartę. Ciekawe, czy to nie będzie jakiś zwrot z koparki ale jak widać wciąż jest szansa dla oczekujących, że dostaną swojego RTXa w korzystnej cenie. W moim przypadku był to Gigabyte Gaming OC 3060ti za 2239 zł, zamówiony 3 grudnia. Awaryjnie, bo w pierwszej kolejności liczyłem na MSI X Trio z #xkom zamówionego 20 minut po premierze ale z tydzień temu byłem ok. 120 w kolejce, więc chyba szybko jej nie zobaczę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przy obecnej sytuacji i tak nie ma co wybrzydzać.
#morele #kartygraficzne #nvidia #rtx
  • 8
Mi dzisiaj anulowali z powodu że otrzymałem już wcześniej 3060ti i ch*j mi do dupy. Ale powiedzialem ze nie zgodzilem sie na anulowanie a i tak status anulowany. Napisalem jeszcze do supportu i zobaczymy co z tego wyniknie :D
Ja zamówiłam u morele całego kompa + monitor w sumie 6k zostawiłam. W składzie kompa jest nieszczęsny RTX 3060Ti. Zamówienie złożone 12 grudnia do teraz wisi - części do kompa i monitora mi nie wyślą bo musi być kompletne zamówienie (więc sprzęt leży i się starzeje). Przy zamawianiu 3060Ti była informacja że maksymalny przewidywany czas dostawy to 2 miesiące
ADAIA - Ja zamówiłam u morele całego kompa + monitor w sumie 6k zostawiłam. W składzi...

źródło: comment_1614897329oiawo4xwyPjaUuB8uiWWTE.jpg

Pobierz
@ADAIA: co ty gadasz, zamówienie na 5.600, mi proponowali od razu po miesięcu, że wyślą mi wszystko razem z monitorem bez karty graficznej, tylko rozdzielą zamówienia. Tak zrobiłem, dokupiłem 1060 i śmiga, a rtx? Poczekam jeszcze.