Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asasello: @ofkoz: wszedłem na ten link i nie przemawia to do mnie jako jednowarstwowa, właśnie że względu na to, że ta wełna w środku nic nie daje, i tak jest materiał ceramiki od wewnątrz do zewnątrz połączony, żelbety, stropy nieocieplone, plus zrobić elewację na takim materiale to będzie trudno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ofkoz: szkoda twojego zachodu na ścianę 1 wartsowowa. Tu piszesz o ceramice z której z natury wieje z gniazdek. Nawet z ytong budowa ściany 1 warstwowej jest nieoplaclana. Buduj normalna ścianę 2 warstwowa
@asasello: przy wieńcu jest ocieplenie :D @gruby_mbl:
Współczynnik przenikania ciepła jest 0.2 wiec mieści się w nowych normach. Podoba nam się struktura pustaka i chcielibyśmy ją zostawić.
Z tego co czytałem to one są szlifowane. Precyzja powinna być większa. Czy te zwykle ceramiczne też są szlifowane?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ofkoz: tu bardziej chodzi o to że taka ścianę wykonać trzeba idealnie. Ekip które to tak wykonają wcale za dużo nie ma i liczą się bardzo wysoko. Na dodatek po 1 zimie będziesz ocieplenie robić Jak zobaczysz ilość miejsc gdzie ściana przemarza itp.
No ale kto co woli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ofkoz: pamiętaj że jak wilgoć się dostanie do tej ściany czyli wełny to się jej z tantad nie dość że nie pozbędziesz to na dodatek będzie to gigantyczny mostek