Wpis z mikrobloga

#ruszwroclaw #wroclaw #rower ##!$%@?

+- 57km po pracy, nie za dużo, nie za mało, a w sam raz :)
Jestem bardzo zadowolony, bo wycieczką się tym razem praktycznie nie zmęczyłem a pogoda jak dla mnie była optymalna (7-12°C)

W tym tygodniu chyba jeszcze tylko w sobotę będzie jako taka pogoda na wypad w okolicach Wrocławia..

W sumie mógłbym na tym zakończyć, ale zostawie jeszcze swoje przemyślenia (niech to będzie taki dzienniczek)

- Zastanawiam się czy w statystykach stravy są do średniej prędkości + czasu doliczane postoje np. na światłach. Aplikacja którą używam do samego śledzenia niestety ma taką opcję, ale tylko w wersji premium.. może warto zacząć używać tego, co w modzie? :D
- Dzisiaj dostałem małą nauczkę i muszę pamiętać, żeby nie startować na stojąco z wysokiego biegu na pełnej.. Niestety nie jest to topowy osprzęt i napęd gdzieś przeskoczył, kolano ten nagły ucisk bardzo odczuło.
- Czy ktoś na szosie/gravelach jeździ w ogóle na platformach? Przez większość czasu pedałuję tak jak "na tutorialach", ale czasami jednak lubię przesunąć stopy lekko do przodu bądź do tyłu
- Powoli przekonuje się do aplikacji bikemap. komoot może i lepszy, ale dużo droższy. Mapy.cz ostatnio mi się popsuły, strona strasznie muli..
- Pora zainwestować w małego powerbanka, 20000 mah na 50-150km to overkill, a swoje waży.
donmateok - #ruszwroclaw #wroclaw #rower ##!$%@?

+- 57km po pracy, nie za dużo, ni...

źródło: comment_1614808682F6G7SpzJ4j9GPYpuKznCFa.jpg

Pobierz