Wpis z mikrobloga

Elo mireczki
Nie bede owijal w bawelne czemu ps4 pro dalej chodzi po 1000zl przeciez to jest warte z 300 patrzac na specyfikacje i tyle bym max dal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to ps5 to jeszcze bo calkiem ok podzespoly plus premiera moze to kosztowac 2400zl z napedem
Ale ps3 chodzi po 300 zl i czemu dla ludzi to jest atrakcyjna cena? Ja to max bym dal za ta konsole z 50 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam na jakiegos madrego mirka co mi to uzasadni
#ps5
#ps4
#ps3
#cyberpunk2077

Zobaczmy

  • Nie wiem 41.7% (30)
  • Wiem (pisze komentarz) 13.9% (10)
  • Daje plusa dla zasiegow bo chce wiedziec 23.6% (17)
  • Daje plusa (tak naprawdę to nie) 20.8% (15)

Oddanych głosów: 72

  • 27
@Patus_Michal_Pol: PS5 nie jest ogólno dostępne w tym momencie, wiec sklepy skoro mają na stanie PS4 pro sprzedają je jak najdrożej żeby pozbyć się zalegajacego sprzętu w dobrej cenie wykorzystując słabą dostępność PS5. Co do PS3 to cena tego jest jak ze wszystkim, poniżej pewnego pułapu nie zejdzie ponieważ ludzie wolą to zostawić/wyrzucić niż marnować czas dla 50 zł żeby sprzedać zalegający sprzęciot.
czemu ps4 pro dalej chodzi po 1000zl przeciez to jest warte z 300


@Patus_Michal_Pol: bo jest warte 1000pln, a twoja wycena jest z dupy, ponieważ wymyśliłeś sobie wartość konsoli niższą niż odtwarzacza bluray który ona posiada

ps3 chodzi po 300 zl i czemu dla ludzi to jest atrakcyjna cena? Ja to max bym dal za ta konsole z 50 zl


@Patus_Michal_Pol: bo jest warte 300pln a twoja wycena jest z