Wpis z mikrobloga

@Elroyy_Jetson: jak na neonecie wyszukujecie nowe oferty? W każdym sklepie jakoś przez kategorie/podkategorie da się wejść, a w neonecie tylko bezpośrednie linki - nie widzę tych ofert w innym miejscu...
@klapan: jak wpiszesz w google neonet ps5 to ci wyszkoczy link, pod którym są same gry i akcesoria (ja tak szukałem i nie znalazłem ani razu konsoli!), natomiast jak na stronie neonetu wpiszesz w wyszukaj: ps5 to wtedy magicznie wyskakują inne wyniki: sam pad i kamera a gdy dostępne to zestawy z grami (czyli ten link co powyżej wklejony - tę stronę trzeba śledzić). Ja kupiłem przedwczoraj, wysłali od razu i
@PancakeV: Ja wziałem we wtorek, + sackboy + the last of us2 (zbędny bo mam) + psn 365. 2858pln minus 210psn bo się przyda = około 350pln w plecy za gry których nie potrzebuje.. może przejdę sackboya / sprzedam lub zamienię i raczej mocno stratny nie będę.
@PancakeV: widzę właśnie na OLX dostaję oferty: ,,jak za pól ceny to uczciwa oferta ( ͡° ͜ʖ ͡°) i bierę" xD. Tlou2 mam pożyczone a jeszcze nie grałem więc najwyżej będę miał własny egzemplarz. Jak nie sprzedam sackboya to może mi ktoś wymieni za milesa i będę zadowolony. Lepsza oferta z PS plus 365 niż podobna ale z cyberpunkiem czyli 3 mało warte gry za ok 3k