Wpis z mikrobloga

Różowa swieci cyckami na portalu z ogłoszeniami i płacze ze ktoś@zniża się do jej poziomu krytykując ten poziom. Ekshibicjonizm tez w sumie można leczyć.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: mojej znajomej kiedyś kurier napisał po dostarczeniu paczki "czy by reflektowała na kawę i że nie wiedział że takie piękne klientki są" XDDDD nic tylko na przymusowe leczenie takich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Rzeeznik13: Z tresci wynika że miała ją na sobie a więc to oczywiste, że szukała atencji ale ześ się skapnął to szybko udała oburzoną.
No kwasik, ale co tam, dałeś się nabrać a ona się wybieliła i odetchnęła z ulgą bo nie zorientowałeś się że robi Cię na boku z kolegą z pracy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@laventel: no wielkie mi rzeczy chłopiec pewnie samotny być może nawet zagubiony w życiu szukający jakieś młódki chciał poprostu #!$%@?ć i otworzył otwór gębowy w celu zagajenia rozmowy. Do księżniczek twojego pokroju przed odezwaniemnsie sie najlepiej wysłać podanie w celu uzyskania pozwolenia na rozmowę oraz czasu i okoliczności jej odbycia.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: sorry ale twoja różowa ma jakies kompleksy albo jest przewrażliwiona...
Normalnie każda by coś takiego zignorowała i ewentualnie zablokowała numer, a nie włączały się jej jakieś projekcie że gośc sobie do niej wali konia albo chce ją wyruchać i cały profil psychologiczny tworzy gościa który napisał, że ładnie na niej leży spódniczka. Ten tekst o molestowaniu, żenada :D
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: @r5678: @beerman: @fajfoklok:

Moja różowa podczas próby sprzedaży sukienki dostała chyba 15 wiadomości od spermiarzy (w tym jeden wysłał zdjęcie benka) i tylko jedno sensowne pytanie od laski, która faktycznie zastanawiała się nad kupnem.

Z tego co wiem, tacy ludzie piszą masowo do lasek z ogłoszeń licząc na (nie) wiadomo co ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@r5678: a ty często piszesz do randomowych lasek smsy że ciuszki ładnie leżą, na portalach gdzie się sprzedaje ubrania xD? tłumaczenie spermiarstwa to jakiś wyższy stopień upośledzenia umysłowego.
  • Odpowiedz