Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
40 582 + 46 = 40 628

Znowu trening siły na podjazdach, ttm razem na wyjeździe, więc wpadlo kilka #kwadraty

1k up na 46km trasy 20 km od wrocławia. nie spodziewałem sie, ze tak tu u nas można :)

Max square: 15x15
Max cluster: 333
Total tiles: 638

#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz
źródło: comment_1614873956sYMba8ceXt8eDeUHUIiXgj.jpg
  • 8
@uysy: nic ciekawego w kolko do porzygu w dol do czachowa, i nawrotka w gore. 8x . Punkt startu i konca przy cmentarzu w gluchowie gornym, bo od domu mam 45km w jedną strone wiec podjechalem autem bo w tygodniu czas ograniczony :) po za tym 45km dojazdu, i potem 45 z 1k, a na koniec 45 powrotu by mmie zabiło :)

ogolnie w nogi weszlo dobrze
@Im_from_alaska: wchodzi niezle, ja dzisiaj podjezdzalem taki lamany podjazd, 2.5km na 3 razy ~6% lekki zjazd, 10% wyplaszczenie i zjazd i na koniec 14% momentami wahoo pokazywalo 16%. i tak 8 razy :). na kadencji ~70-75rpmow. sila wchodzi niezle, szczegolnie jak brak juz malych przelozeń i albo dreptasz albo sie staczasz, a przy 6 podjezdzie bylo juz ciezko :)
@burczymu_chastefan: nie mam porownania niestety, bo do tejnpory prababka to najbardziej stromy i wysoki podjazd na jaki dotarłem, na polnocny wschod od wrocławia jest raczej plasko, wiec zostaja mi tylko wzgorza trzebnickie.
ale tak, ma w sobie coś, że mimo iz wjechalem juz na nią kilkadziesiat razy wracam tam z radością:)