Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś z Was internet z Virgin w #uk ?

Mam problem od wczoraj, że co parę godzin wywala mi internet. Strona pokazuje, że nie ma żadnego problemu więc musi to być problem routera. Tylko pytanie brzmi czy Virgin wymieni mi router od tak? Jak zagadać by mi to wymienili? Router ma już parę dobrych lat więc coś może być na rzeczy. A nie mam zamiaru płacić im dodatkowo za wymianę.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voltix: Ha no właśnie w tym rzecz xD. Przyjdzoe jakiś łepek, zrestartuje i powie "Panie przecież działa". Problem w tym że działa przez jakieś 2 godziny i się znów wywali
@Gh0stt: nikt raczej nie przyjdzie, tylko zadzwonisz i cos #!$%@?, ze musza u sb przeprowadzic testy i beda pytac jakie lampki sie pala. Jak sie upra, ze wszystko ok, a nie bedzie, to za kilka dni wylaczasz router, dzwonisz i mowisz, ze nie chce sie wlaczyc xD Oczywiscie moze tez byc problem z linia.
@Gh0stt: zadzwoń do nich i niech sprawdzą jaki masz router. Jak stary virginowski, to powinni Ci wymienić na nowy superhub 3. U mnie nie było z tym problemów, sprawdzili w bazie i umówili technika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gh0stt: Virgin czasami nocami robi jakiś maintenance i gubi sieć, wystarczy włączyć i wyłączyć router i działa jak złoto. Dzwoniłem i to podobno wina że wymieniają kable miedziane na światłowody w centralkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gh0stt: wbij na ich community i opisz problem. Poproszą Cię o logi z huba, zalogujesz się na 192.168.0.1 i im podasz. Tam będzie widać jakie miałeś problemy i powiedzą Ci co dalej. Huba nie wymienią raczej na pewno, niestety...
@Voltix: oj tak, ja ostatnio przekonywalem i nie przekonalem, za malo place xD chcial mi wyzszy pakiet wcisnac i wtedy mi dadza XD najlepsze te ich poradniki, wszystko o hub 3, nic o hub 1, nie wiem czy sobie z usterka kiedys poradze XD najgorsze ze ciagle dziala.
@Gh0stt: jak nie dasz rady to jest zawsze stary sprawdzony sposob ubicia np pol zywego telefonu i innej elektroniki
wkladasz to cos