Wpis z mikrobloga

W Sklepie Biegacza mają promke na Hoki. Za Speedgoaty 4 wychodzi 440zl. Myślę o Ultra Kotlinie 50 a póki co biegam traile w Speedcrossach, które nie mają jakiejś szalowej amortyzacji. astanawiam się czy dobry deal kupić drugie buty na górskie biegi..Hoki serio się rozwalają po 100km :/? #bieganie #biegigorskie
  • 5
@Frohike: hmm... naczy dla mnie buty za 400zl to nie jest promocja, ale ja mam order virtuti cebulari, wiec tutaj moze nie rozmawiajmy o cenie.

Jednym hooki rozwalaja sie po 200km innym te same trzymaja 1000 i wiecej. Tu nie ma reguly, znaczenie ma te sposob biegania, budowa stopy, po czym sie biega itd.
Mi 3 zaczely sie na zgieciu od wew strony przecierac po jakichs 600km, pekla siatka cholewki. Dla
@PurpleHaze Dzięki za ten komentarz, jak zawsze sensowny. I tak myślałam tylko o startach/długich biegach w nich, bo do klepania km Salomony są ok.
Obczajam ich cenę od ok pół roku i za mniej niż 499 wcześniej nie widziałam, ew SG 3 kiedyś za 359, ale i tak nie było mojego rozmiaru.
@Frohike: 440zł to faktycznie dobra cena. Również najtaniej widziałem SG4 za 500zł. Czy ta promocja jest jeszcze aktualna, możesz podlinkować, bo na sklepie biegacza jej nie widzę.

Co do wytrzymałości speadgoatów nie wypowiem się bo nigdy nie miałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frohike: nie znam to się wypowiem.
Ja bieganie po nierównym zacząłem w longach 2 czyli super miękki but. Zerro kontroli.
Potem kupiłem mudclaw dobre buty do biegania pod górę jak jest miekko. Ale jak ważysz 90kg i trzeba zrobić kilometr po skałach to zeby bola bo totalne zero amortyzacji.
Trzecie to xtalon i powiem że w tych to taki zdrowy rozsądek. Jak trzeba po asfalcie czy przez bagno albo pod górę