Wpis z mikrobloga

@cubon89: dobra o tym wszyscy mówią od dawna, dlaczego w takim razie kurs jest tak zdołowany. Z mojej perspektywy chodzi o negatywny sentyment i koniec hype, wtedy mamy do czynienia z okazją, bo po przywróceniu CP do PS Store będzie znowu wzrost i pod to będzie gra już za tydzień-dwa. Drugi scenariusz jest taki, że rzeczywiście jest jakaś lipa i balonik pęka.
@DubKidz: No nie wiem. Jeśli poleci poniżej 206 dto kolejne wsparcie chyba będzie na 180.
Jeśli wyniki finansowe będą niższe od oczekiwanych to możemy oczekiwać kolejnego dumpu.
Do tego dochodzi patch który nadal może być nie zadowalający.
Za dużo niepewności.
Zobaczymy.
@Thud: no nieciekawie się robi, jak dla mnie pewne jest to że odbije i to sporo, pytanie tylko jak nisko zejdziemy. Jak ktoś ma akcje to spałbym spokojnie, jak kontrakty, albo jakieś cfd no to :D
@DubKidz: Pytanie tylko kiedy odbije? Słabe wyniki CDR są głównie wynikiem PR. Teraz po każdym odbiciu następuje jeszcze większy spadek.
Pytanie czy chcesz lokować kapitał w spółce gdzie prognoza na wzrost jest obecnie słaba? Samej firmie życzę oczywiście jak najlepiej, niech wydają dużo świetnych tytułów. Przykre jest to ze znowu wygrają grube ryby z płotkami:/