Wpis z mikrobloga

Jakoś słabo Ci wierzę, bo z Twoich wypowiedzi wyłania się co innego. Co do kwestii finansowych to według badań większość kobiet oczekuje by mężczyzna zarabiał więcej od nich, niezależnie ile same zarabiają i wątpię, żeby akurat Tobie to nie przeszkadzało na dłuższą metę.


@mindrape: nie, nie przeszkadzało. Byłam w związku 6 lat gdzie zarabiałam od faceta co najmniej 2 razy więcej. Nie mam z tym żadnego problemu. Kasa mi wisi. Chociaż
@mindrape: Spójrz na to z tej strony. Możesz mieć faceta swoich marzeń, w twoim zasięgu są przystojni faceci, wysocy, dobrze zbudowani, interesujący. Jesteś atrakcyjna, bo dbasz o siebie. Czy logicznym jest celować w nieatrakcyjnych facetów bo a nóż okaże się niesamowity charakterem? Okay, jest może jakiś chłopak mający nawet 150 cm, który ma w sobie wszystko to czego szukam w charakterze mężczyzny, ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm
Spójrz na to z tej strony. Możesz mieć faceta swoich marzeń, w twoim zasięgu są przystojni faceci, wysocy, dobrze zbudowani, interesujący. Jesteś atrakcyjna, bo dbasz o siebie. Czy logicznym jest celować w nieatrakcyjnych facetów bo a nóż okaże się niesamowity charakterem?


@Phyrexia: to dlaczego przed chwilą pisałaś że

Nagle zdają sobie sprawę, że nie są odrzucani ze względu na niski wzrost ale paskudny charakter.
@doreczycielprawdyzosiedli:

Mam dokładnie to samo, a jestem 2cm niższy. Tak to prawda, mam trochę kompleksów na tym punkcie, pośrednio przez wykop, ale nie wszedłem w te norę bez dna w użalanie się. Ostatnimi czasy czyt. Jakoś od roku mocna praca nad sobą i charakterem mocno mi pomogla, bo w tym czasie umawiałem się z naprawdę ładnymi dziewczynami, a jedna nawet wybrała mnie zamiast wyższego (SZOK!). Otworzyło mi to oczy, że świat
Bogata laska nie zaimponuje facetowi - dalej się musi botoksować, głodzić, depilować, przechodzić szereg zabiegów, aby ktoś ją chciał


@Bellie: kobiecy incel wykryty. Meanwhile każda laska jaką znam ma faceta, nawet te co w wieku 20 lat wyglądały jak grażyny po 40stce. Widocznie masz paskudny charakter. Ewentualnie oczekujesz by ktos cie zaakceptował taką jaką jesteś ale sama tego zaoferować nie umiesz.
@Bellie:

Ale jak patrzę na wykopie po takich frustratach jak ty x 10000 użytkowników, to myślę, że szanse mam zerowe. Pozdrawiam.


Nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie frustratem. Ja nie mam akurat problemów z kobietami i tak jak pisałem nie winię kobiet, że mają takie, a nie inne wymagania.
Nie lubię jednak hipokryzji i zakrzywiania rzeczywistości, a moim zdaniem robicie w tym wpisie straszne fikołki.
Naprawdę jest wiele badań na temat atrakcyjności
ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm również będzie to posiadał, a skoro mogę mieć "full package" dlaczego mam nie próbować?


@Phyrexia: czyli kobiety chcą "full package", bo w końcu nie udawajmy że to Ty jedna, ale jedno zdjęcie, zresztą przekłamane bo piszą że to nie jej mąż, obala tezę.

Czy logicznym jest zatem że narzekający w wątku mają rację, a Ty się mylisz? Każdy szuka tego co najlepsze,
Spójrz na to z tej strony. Możesz mieć faceta swoich marzeń, w twoim zasięgu są przystojni faceci, wysocy, dobrze zbudowani, interesujący. Jesteś atrakcyjna, bo dbasz o siebie. Czy logicznym jest celować w nieatrakcyjnych facetów bo a nóż okaże się niesamowity charakterem? Okay, jest może jakiś chłopak 150 cm, który ma w sobie wszystko to czego szukam w charakterze mężczyzny, ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm również będzie to posiadał,
@Mitr13: ale #!$%@? #!$%@? logikę, aż mi cię szkoda. Ta dziewczyna nie ma wyboru i musi mieć niższego partnera, bo wzrost 3 metrowy jest bardzo rzadko spotykany u mężczyzn.
kobiecy incel wykryty. Meanwhile każda laska jaką znam ma faceta, nawet te co w wieku 20 lat wyglądały jak grażyny po 40stce. Widocznie masz paskudny charakter. Ewentualnie oczekujesz by ktos cie zaakceptował taką jaką jesteś ale sama tego zaoferować nie umiesz.


@Royal_Email: nope. Byłam w związku. Niedawno się zakończył.