Wpis z mikrobloga

#p0lki #wizaz #wizazcontent #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #zwiazki #rakcontent

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?s=1838a24594d11c730f4096eb26ef6612&t=1280451
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?s=1838a24594d11c730f4096eb26ef6612&t=1280175
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?s=1838a24594d11c730f4096eb26ef6612&t=1280447

Wizaz forum sekcja intymnie nigdy nie zawodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli próba racjonalizowania zdrad faceta i pytania czy wchodzić związek skoro go nie kocham, ale wszystko jest tak fajnie, stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha! Pod nickiem LT1993 chciałem wymienić się swoimi opiniami, ale jak widać ściana uderzyła co niektóre tak mocno że nie potrafią zdzierżyć krytyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dostałem bana za.... trollowanie :D

W przyszłości na pewno można się spodziewać więcej rakowego kontentu :)
lktr1 - #p0lki #wizaz #wizazcontent #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #zwiazk...

źródło: comment_1615036645pnwEnArFBH2gLHLUGAVnk7.jpg

Pobierz
  • 14
@lktr1: Cytując Bukartyka:

...Nie rób z siebie kretyna,
To przecież nie jej wina.
A to, że z lustra sterczą rogi,
To nie ma nic wspólnego ze mną,
Bo mi nie chciała krzywdy zrobić,
A tylko sobie przyjemność.

...Piję i wyobrażam sobie,
Jak tańczysz na mym grobie.
Na nim napis: "Tu leży
Fatalny przykład dla młodzieży".
Uronisz łezki dwie prześliczne,
Wzruszona będziesz niesłychanie,
Z czaszki się zrobi popielniczkę,
Rogi powiesisz tu na
Moje małżeństwo moze nie jest usłane różami. Z boku wyglądamy na szczęśliwa parę. Ja jego zdrady wybaczyłam że względu na dzieci. On by mi na pewno nie wybaczył - wiem jakie są jego poglądy i dla mnie byłby to horror. Rozwodzić się nie chce, choćby że względu na plotki i nieprzyjemności że strony męża


i tak właśnie wyglądają te "szcześliwe" związki, z zewnątrz piękna skórka a w środku zgnilizna i smród. a
@x134xvb: też pytanie jest takie - skoro mąż zdradził pierwszy.... to dlaczego on podjął pierwszy krok? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Skoro jest skutek, to zawsze musi być przyczyna :)
@lktr1: Są goście którzy mają tak wysoki popęd, że zdradzają bo to leży w ich naturze, laski na takich lecą a później psychodramy. Tu niewiadomo jakie były przyczyny.

Na pytanie czy kocham męża odpowiem ze tak, ale już napewno nie tak jak kiedyś. A ułożyć sobie życie na nowo nieda. Swoje lata mam, dzieci również. Nikt nie chciałby kobiety z dwójką dzieci. Tymbardziej mój kochanek który ma narzeczona i spotyka się
@x134xvb: ja to bym się zdziwił gdybym trafił na przykład kobiety która liczy się z uczuciami partnera.
Ten przykład to default dla chciałby się powiedzieć kobiet, ale to słowo z czymś się wiąże, więc jest dziewczynka i nic więcej.
@lktr1: czyli mężatka z 14 latami stażu i matka dwójki dzieci jedzie na weekend z obcymi ludźmi i chleje do momentu kiedy nie panuje nad sobą.

W takich historiach mnie rozwala zawsze nie to, że doszło do zdrady a jak patologiczne niektóre związki są. W normalnym związku kobieta tego nie robi. Po prostu do głowy by jej nie przyszło. I to nie jest żadne stawianie granic, to jest tak proste jak